Українці вибороли два золота на ЧЄ зі стрільби

В Осієку чемпіонами Європи стали Павло Коростильов і дует Олена Костевич – Олег Омельчук.

Українці вибороли дві золоті медалі на ЧЄ зі стрільби

На чемпіонаті Європи зі спортивної стрільби в Осієку (Хорватія) українці виграли дві золоті медалі, повідомляє Укрінформ.

У стрільбі з пневматичної зброї у вправі ПП-3 найкращим в Європі став Павло Коростильов. Він набрав 241,3 бала, випередивши Даміра Мікеча з Сербії (239,9) і Джузеппе Джордано з Італії (219.4). 4-е місце в цих змаганнях посів ще один представник України Олег Омельчук (199,3).

Згодом Омельчук в дуеті з Оленою Костевич став чемпіоном Європи у змаганнях змішаних команд. Наш дует набрав 486.0 бала, випередивши пари з Росії - 485.1, і Сербії - 418.6.

Чемпіонат Європи зі спортивної стрільби в Осієку триватиме до 25 березня.
Tags: Чемпіонат Європи, збірна України, знай наших!, золото, медали, перемоги, спорт, стрельба, українці, чемпионы