Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Ахметовский клоун Ляшко пытался помешать Кабмину подписать контракт к Коболевым

П’ять копійок: Досі дивуюсь, що в Україні залишились люди, які голосують за олігархічну хвойду Ляшко. Ось і сьогодні ця маріонетка Ахметова влаштувала цирк на поважному засіданні Уряду, намагаючись завадити підписанню контракту КМ з керівником Нафтогазу.Уряд сьогодні продовжить контракт з головою правління НАК “Нафтогаз Україна” Андрієм Коболєвим на рік.

"Ми приймаємо рішення про те, що ми продовжимо контракт з правлінням компанії ще на один рік із щомісячним і щоквартальним звітуванням", - заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду.

За його словами, конкурс на посаду голови правління Нафтогазу та членів компанії буде оголошено через рік.

Водночас глава уряду наголосив, що якщо керівництво Нафтогазу не виконає умов уряду, то це стане підставою для розірвання контакту.

За словами прем'єр-міністра, топ-менеджмент НАК "Нафтогаз України" насамперед має бути професіоналами та знати, як збільшити видобуток газу, знизити ціни на газ та виконувати інші поставлені перед компанією завдання. При цьому заробітна плата керівництва має бути адекватною, а не захмарною, підкреслив Гройсман.

Уряд готовий продовжити контракт з Коболєвим, але без

Чинний глава правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Андрій Коболєв вважає пропозицію наглядової ради щодо нового контракту "розумним компромісом" та пообіцяв прийняти її. Про це він заявив в інтерв'ю РБК-Україна.

За його словами, в останньому листі наглядової ради Прем'єр-міністру Володимиру Гройсману, в якому запропонували вдвічі знизити Коболєву зарплату і виплачувати тільки річну премію за рішенням уряду, міститься "досить розумний компроміс".

"І я пообіцяв наглядовій раді, що я його прийму. Я також пообіцяв їм, що протягом року незалежно від того, яка цифра буде прописана в моєму контракті, як в частині фіксованої оплати, так в частині премій, бонусів, я відпрацюю в цій компанії рік", - додав Коболєв.
Tags: Гройсман, Кабмин, Коболев, Ляшко, Нафтогаз, дешевки, кадры, контракты, назначения, пиар
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments