Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Канадські військові залишатимуться в Україні до 2022 року. Добраніч, карателі!

"Уряд Канади продовжує операцію UNIFIER, військову тренувальну місію Збройних сил Канади в Україні, до кінця березня 2022 року”, - повідомили у Міноборони, інформує Укрінформ.

Канадські військові залишатимуться в Україні до 2022 року

Зазначається, що Україна продовжує робити суттєвий прогрес у питаннях власної безпеки та оборони, однак “постійна нестабільність у регіоні доводить важливість та злободенність канадської військової місії”. “У рамках операції UNIFIER, Збройні сили Канади й надалі проводитимуть тренування військових та допомагатимуть розбудовувати можливості ЗСУ й безпекових служб України. Тренування, яке проводять Збройні сили Канади, безпосередньо допомагає українському війську та спецслужбам підтримувати внутрішню безпеку та територіальну цілісність, сприяючи регіональній та національній стабільності”, - наголосили у відомстві.

У Міноборони додали, що операція UNIFIER “сприяє ширшому українському реформістському порядку денному та допомагає зусиллям Канади із розвитку демократії, прав людини й верховенства права в Україні”.

Як відомо, в рамках тренувальної місії UNIFIER з 2015 року близько 200 канадських військовослужбовців навчають навичкам сучасного бою членів ЗСУ. За чотири роки через канадське навчання пройшло більше 10 тис українських військових.

Сьогоднішнє оголошення стало другим продовженням UNIFIER з часу започаткування місії в 2015 році. На початку 2017-ого року Канада вирішила залишити своїх інструкторів в Україні ще на два роки і суттєво розширила географію їх роботи.
Tags: ЗСУ, военные, инструкторы, канадцы, союзники, тренеры, українське військо, українсько-канадська дружба
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment