Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Чому Ситник прикриває злочини Гриценка в Міноборони

Явка з повинною: від схем в «Укроборонпромі» мені перепала філіжанка кави, пише на своєму сайті народний депутат Тетяна Чорновол

Якось на початку березня 2017 року пила каву з Ситником в НАБУ.

Принесла йому заяву про злочин Гриценка. Про відчуження за три копійки дорогої землі Міноборони в Конча-Заспі за підписом особисто Гриценка – тодішнього міністра оборони. При чому в заяві були факти, як він порушував процедуру і свідомо йшов на злочин.

Мотивація подачі заяви, щодо Гриценка в мене була проста: тоді так звані антикорупціонери з оточення Гриценка (Шабунін, наприклад) блокували конфіскацію грошей Януковича в держбюджет. Я намагалася переконати Ситника, що правда за конфіскацією, все інше проплачений «януковичами» бруд, щоб зберегти вкрадене. Я казала: «Розслідуйте ось цю конкретну справу і самі переконаєтесь, що ніякий Гриценко не антикорупціонер. Бо принциповість і є основою антикорупції. Не можна вранці красти, а ввечері облічать крадіїв. Я впевнена, що спецконфіскація блокується Гриценком і Ко на замовлення «януковичів», можливо Портнова».

Що було далі показали оприлюднені Бігусом, а потім Луценком записи телефонних спілкувань мажорів-мародерів, які присмокталися до «Укроборонпрому».

Виявилось даремно я тоді намагалася достукатися до Ситника. Я навіть би сказала це було наївно. Бо та кава, що я пила, була з кавоварки подарованої НАБУ одним з мародерів – Рогозою (це з оприлюдненого генпрокурором Луценком).

Справа по моїй заяві навіть не була порушена, бо головний детектив з «оборонки» НАБУ Дмитро Литвиненко, отримував корупційні завдання і завдатки від ланцюжка мародерів: Шевченко-Рогоза-Жуков-Гладковський. Це є в розслідуваннях Бігуса.

Певно він і за Гриценка отримав. Бо в цей час у Гриценка з Жуковим – «обнімашки».

1
2

Але залишається питання чи осторонь стояли Углава із Ситником? Чи це з їх подачі?

Звісно спільне фото Гриценка з Жуковим може бути випадковим. Але ніяк не може бути випадковим те, що канал 24, який «обслуговує» двоглавого кандидата в президенти Гриценка і Садового, зараз на всіх парах відбілює головного корупційного посередника мародерів Укроборонпрому і НАБУ – Євгенія Шевченка. Також не може бути випадковим, що Шевченка в Укроборонпром завів депутат Семенченко. Як і те що Семенченко разом з Шевченком за допомогою блокади віджимали на користь Курченка і ФСБ підприємства на окупованій території, що контролювалися з України.

1
2
3
4
Tags: Гриценко, Минобороны, НАБУ, Ситник, Чорновіл, воры, земля, коррупция, преступления, теневые схемы
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments