Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Виборча арифметика

Вони потім будуть кричати на весь світ (чи на всю свою улюблену Рассію), що вибори сфальшовані, бо "за Порошенка ж ніхто не голосував", а тут звідкись такий результат. Просто для візуального порівняння два фото приблизно з однаковими умовами зйомки, які не дають шансів для фальшування кількості присутніх:

1. Мітинг Жульки Володимирівни на початку лютого, яким вона розпочала свою офіційну агітаційну кампанію. Тоді це все ще було новим, люди чекали реальної появи кандидатів, а не бордів. На відео, яке я тоді перепощував, можна було почути, що в цей самий час виступала сама ВАНА, тобто, був апогей акції. Після цього на свої вояжі Тимошенко залучала цілі валки автобусів з привозними учасниками, щоб не мати такої ганебної пустки...

2. Мітинг Порошенка на Михайлівській. Тут уже пізня стадія кампанії, коли більшість людей визначилися, настала втома від виступів політиків, а ще всілякі ватні тітушки під патріотичними лозунгами та московстким матом спробували залякати людей, аби ті не ходили на акції за участі Президента. Дуже багато людей не дізналися про виступ, чи, як я, не змогли прийти через роботу, хоча й бажали.

Я розумію, що це лише Київ, що все ще може статися, але ж не брешіть так постійно кляті псяюхи, бо, принаймні зараз, усе діаметрально протилежне до того, що ви переповідаєте вслід за російськими пропагандистськими каналами.

Тарас Чорновіл


*****************


Поганка
Дуже тяжко втриматися , щоб не поділитися враженнями людей від сьогоднішньої зустрічі з Президентом! Київ ! Дякуємо ! Ви чудові !


Александр Погребиски
Это невероятно светлые, добрые и по-настоящему интеллигентные Ада Николаевна Роговцева и ее дочь Екатерина Константиновна Степанкова !!!! Я помню ваши приезды к нам в 95 ОДШБр!!! Я очень благодарен вам за вашу поддержку нашей армии!!! Я рад, что мы с вами в одной команде!!!!

Юрій Каракай
13 дней до выборов.
В воскресенье основные кандидаты были заняты математикой.

1. Множеством занимался Порошенко.


2. Умножала на 0 Тимошенко.


3. Проценты пытался освоить Зеленский.
Tags: #михайлівська, Зеленский, Порошенко, Тимошенко, выборы, избирательная кампания, кандидаты, митинги, обзор, огляд, отличия, политика, сравнение
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments