Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Бєніни ляльки Йу і Зе – це випробування суспільства на вошивість


ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА, ВЕЛИКЕ ТОБІ СПАСИБІ І... ПРОЩАЙ!

Коли Тимошенко хотіла поділити країну на пару з Януковичем, багато хто в це не вірив. Коли вона боролася з олігархами, будучи на утриманні свого Бенефіціара (він же головний олігарх країни), багато хто соромливо опускав очі...

А тепер вона постаріла, втратила чуйку і занафталінила нюх. Бо об`еднання з Тарутой, про яке сьогодні оголошено з неземним пафосом, говорить лише про одне: самку богомола, яка завжди пожирала своїх партнерів, сьогодні безбожно використовують ті, з ким вона, нібито, боролася. Наступними в цьому логічному ряду ідуть Вілкул, Новинський, Медведчук, Путін... Так що спасибі тобі, Юля, що відкрила не лише своє личко, але і очі своїм ховрахам.

Поки ж ти нестримно котишся в мінус, рейтинг Пороха росте, а Зеленського падає. І це природно: у ПП що не день - живе спілкування з десятками тисяч людей, у коміка що не день - те зашквар. Усі мої знайомі вже покидали свої роботи і кинулися влаштовуватися сільськими учителями на зарплату в $4000 щоб посміятися над порохоботами-ніщебродами. А потім довго плювалися, дізнавшись, що "економісти" Зе-Леніна ще тупіші за свого працедавця.

І шоб ви знали: Голобородько- 3 на лісапеді ситуацію вже не тягне, а лише посилює печалі тих, хто вирішив тримати українців за наївних кіноманів.


Helgi Sharp
Антивсепропальщик/Антипопуліст


Йо Луганда

Tags: Зеленский, Коломойский, Тимошенко, выборы, гниди, дурдом, избирательная кампания, искусственное, клоунада, ляльки, маргиналы, марионетки, шапито
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments