Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Кандидати, що мовчать про НАТО, запроданці. Прокремлівці уже домовляються про капітуляцію України

Сусідство з Росією змушує українців бути завжди напоготові, і здобути спокій зможемо лише під колективним захистом НАТО.


Про це кандидат у президенти - чинний глава держави Петро Порошенко сказав у неділю на зустрічі з виборцями у Києві, повідомляє Укрінформ.

"Чому Кремль і олігархи-втікачі так скажено лютують на цьогорічних виборах? Відповідь проста. Ми як ніколи наблизилися до повноправного членства в ЄС і НАТО. Якщо продовжимо цей курс – зайдемо настільки далеко, що РФ втратить будь-який шанс повернути Україну у свою сферу впливу", - сказав Порошенко.

За його словами, обов’язок української влади – не допустити ворожого сценарію зриву виборів, а також не допустити, аби на чолі країни став той, хто може здати Україну.

"З такою сусідкою, як Росія, спокійно спати без зарядженої рушниці не можна. Спати спокійно можна тільки під колективним захистом Північноатлантичного альянсу", - наголосив Порошенко.

Саме тому, додав Президент, рух до членства в ЄС та НАТО як чітке зобов’язання прописане в його передвиборчій програмі.

Порошенко: Кандидати, які мовчать про НАТО, готові

"Інші (кандидати у президенти - ред.) його чомусь уникають. Не вірю, що це випадково! Ці недомовки в програмі – чіткий месидж Путіну про готовність "торгонути" національними інтересами", - заявив Порошенко.

Україна до 2023 року буде готова подати заявку на вступ у Європейський Союз та НАТО.

Таке переконання висловив Президент Петро Порошенко під час спілкування з киянами, повідомляє прес-служба глави держави.

«В 2023 році цілком реалістично розпочати переговори про вступ до ЄС і зробити так, щоб Україна отримала План дій щодо членства в НАТО», - заявив Порошенко.

Він також зазначив, що питання про ПДЧ можливо порушити вже у грудні цього року на Лондонському саміті НАТО. За словами Президента, він написав про це днями у листі до Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга.

«До цих найпотужніших організацій ми приєднаємося як країна–регіональний лідер. Як країна, яка вже суттєво посилила східний фланг Альянсу. Як країна, яка захистила від російської навали не лише себе, а й усю європейську цивілізацію», - підкреслив Порошенко.

Президент також констатував, що за останні п’ять років Україна «як ніколи наблизилася до повноправного членства і в ЄС, і в НАТО».Прокремлівські сили вже домовляються про капітуляцію України перед Росією, тож на виборах 31 березня українці мають підтвердити свої проєвропейські прагнення.

“31 березня або підтвердимо наш рух до Європи, або повернемося назад до імперії. Ворог у нас один, хоч різні у нього маски: популісти, псевдо-патріоти, віртуальні картинки і відкрита агентура Кремля. А за лаштунками ті, хто вже домовляється про капітуляцію”, - зазначив Порошенко.

За його словами, Україна має пройти точку неповернення під російський вплив.

“Ще трохи зусиль, і цієї весни ми успішно пройдемо точку неповернення під Росію. Впевнений, що протягом найближчих п’яти років ми завершимо усі фундаментальні зміни, започатковані в попередні п’ять років, і вибори 2024 року не будуть вже ані стратегічними, ані доленосними”, - сказав Порошенко.

Президент України Петро Порошенко закликав не довіряти ток-шоу і віртуальним картинкам, за якими стоять особи, які вже почали торгувати Україною з Кремлем.

"Не думайте, що Путін повірить тим, хто стане на коліна і попросить "царської милості". Москва сльозам не вірить і рахується тільки з силою! Не довіряйте віртуальним картинкам телевізійних ток-шоу, бо за їх лаштунками стоять ляльководи, які вже почали торгувати Україною з Кремлем" - сказав глава держави під час зустрічі з киянами на Михайлівській площі.

Петро Порошенко наголошує на важливості нових можливостей громад завдяки децентралізації самостійно визначати та будувати перспективні плани з розвитку і втілювати їх у життя.

Раніше повідомлялося, що президент Петро Порошенко увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від б березня 2019 року "Про реформування оборонно-промислового комплексу та підвищення рівня прозорості виконання державного оборонного замовлення".

За даними аваковців у мітингу на Михайлівській площі у Києві на підтримку Петра Порошенка взяли участь близько 25 тисяч осіб, водночас за даними організаторів заходу (і це видно візуально) участь взяли до 40 тисяч.

Прес-служба Національної поліції зазначає, що загалом захід відбувся без грубих порушень правопорядку.

Мітинг на Михайлівській площі у Києві на підтримку Петра Порошенка / Фото: Прес-служба Президента

Як повідомив Укрінформ, у мітингу на підтримку Президента України Петра Порошенка у Києві взяло участь близько 40 тисяч осіб. Кандидат на пост Президента України, чинний глава держави Петро Порошенко разом з дружиною Мариною взяли участь у народній зустрічі з виборцями, що пройшов на Михайлівській площі у Києві.
Tags: Евросоюз, НАТО, ПДЧ НАТО, Порошенко, встречи, евроинтеграция, избиратели, избирательная кампания, митинги, поддержка, фото, членство, электорат
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments