Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Новий Шатун з жирним російським слідом: вся правда про рух "Азов" та "Нацдружини"

П’ять копійок: В 1940-50 рр. в Західній Україні створювалися банди з НКВД, які маскувались під бандерівців ОУН-УПА. Ці гебістські перевертні грабували, вбивали, залякували місцеве населення, таким чином паплюжили славетне ім’я націоналістів. Сьогодні політики-кроти Луб’янки інкорпорують в тіло України перевертнів – нацкорпус, нацжон та інш. псевдопатріотичні організації. Пильнуємо!
*******
Які ланцюги пов'язують перевертнів у погонах з московськими кураторами і головне, чому нова поліція покриває старих агентів Кремля? Хто збирається натиснути гальма та зупинити рух до Європи? Чому Україна опинилася за крок до заворушень? Випадковий розкол в рядах радикалів чи спланована спроба державного перевороту. Кривавий слід за лідерами організації та чому їх пов'язують з КДБ? Хто і навіщо подарував їм право на насилля та яку роль у плануванні заколоту займають ключові гравці в державі.Дивіться у фільмі "Новий український порядок чи старий русский мир" на "Прямому" всю правду про рух "Азов" та "Нацдружини":

(увага! Щойно відео було оперативно заблоковано в ютубі, але було ще тут: https://prm.ua/noviy-ukrayinskiy-poryadok-z-zhirnim-rosiyskim-slidom-vsya-pravda-pro-ruh-azov-ta-natsdruzhini/ Кремлівська агентура працює вміло. Хто має посилання на відео фільму киньте, будь ласка, лінк. Буду відстежувати і відео все одно додам на сторінці. У самому відео про зв’язки Авакова з кремлівськими агентами та його сина з фсбшиками нацкорпусу)из комментария galynash:

Ответ на все ваши и мои вопросы❗️
Вороги маскуються під націоналістів.
Это ПОТРЯСАЮЩЕЕ видео! Прослушала от и до, невозможно оторваться!
Пацан из россии 100%! Акцент московский! Они НЕ понимают, что мы СЛЫШИМ ИХ акцент! Поэтому они и лажанулись с "трактористами" и "шахтёрами", думали , что мы и они , если говорим на русском, то отличить невозможно. Я думаю их провозят автобусами через неподконтрольную Украине часть границы. Так, как и в 2014г.
==================
Увага! Так втручаються в наші вибори! Ворогів маскують під націоналістів і далі використовують їх на мітингах і маршах. Зробіть відомим цього персонажа. Робіть висновки.
Не дайте себе залякати, не дайте шансу тим хто заважає нам йти в бік цивілізації.
https://youtu.be/RReJyLJkVrEСпасибо Вам за терпение и железную выдержку, уважаемый автор Сергій Двадцатнов! Даже такого дурака, каким был ваш собеседник, Вы заставили задуматься! Дякую! Хай живе Україна!
Такая медаль существует.

Tags: "Азов", Аваков, Боцман, Білецький, Кухарчук, Нацкорпус, С14, Шатун, бандитизм, гниди, гэбня, дестабилизация, журналистские расследования, зрадофилы, кроты Лубянки, нацжоны, оборотни, титушки
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments