Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Про банди з РФ, які "кришують" кремлівські агенти (огляд шапіто нацжон)

П’ять копійок: План Шатун: Замовник у Кремлі під путінську ляльку Тимошенко, організатор - Аваков, виконавець – Геращенко. У ролі масовки – тітушня, божевільні, антимайданщики, рашафашики та інше сміття.
*******
Дивіться програму за 2016 р. https://www.youtube.com/watch?v=OrETBsjieFA Там про фашика "Боцмана" Малюту, якого Аваков з Геращенком притягли в Україну:


з коментів:
Одной из самых растущих экономик)))) ахахаха) залупущих!
Какие банды? Что за бред?!!! Думал покажут нормальных пацанов, а показали пионеров долбоёбов с интеллектом мартышек.
Вот-вот, а я то думал фашисты у нас в Украине и вы русские с ними воюете....


Андрій Білецький: "Наша ідея - потужна з центром в Києві конфедерація з Росією!":


Лідер політичної партії “Національний корпус” та народний депутат Андрій Білецький є давнім прихильником союзу з Росією. Білецький також вважає, що російські природні ресурси допоможуть Україні стати успішною державою. Про це він заявив в одному з інтерв’ю (2010 р), яке днями було оприлюднено в мережі. “Ми соціал-націоналісти маємо зовсім інші в цьому питання погляди. По-перше, геополітичні... Ми розуміємо, що сепарація від Росії є ідіотизм. Тому що наша ідея — потужна з центром в Києві конфедерація” - вважає Білецький.

Нацкорпус в Черкасах: Хто такий Дмитро Кухарчук, якому кричали: "Ганьба"

обурення українців:
Бидлота
аваковские псы.и мрази
Оце Бидло кличе війну!
Тітушки версія 2.0
Довбана проплачена тітушня . Аваков, ти гнида!!!!
Аваковские ребятушки. Сволочи.
ПКП-проплачений корпус провокаторiв,якi прикриваються добрими цiлями
А потом станут эти тушки-петУшки бедными пенсионерами,кто доживет,которые за гречу или за 100гривен путинпамагикают
ЧУЕТ СЕРДЦЕ - ЗАПАХЛО ЖАРЕННОЙ ГРЕЧКОЙ И ЭКСКРЕМЕНТАМИ ТОЙ - ШО ЗАВСЕГДА С КОСОЙ ...
Не зря тимошонка авакову пообещала место и "девочек не менять". Результат не заставил долго ждать.
Белецкий и аваков гниды путинские, нужно порошенку с аваковым порядок наводить
СБУ потрібно завітати в ГОСТІ до авакова .....І роз'яснити йому ....Хто воно таке і де його місце ...)


Силові мітинги "Нацкорпусу" спрямовані на зрив виборчої кампанії

Заворушення, які були ініційовані партією "Національний корпус" направлені на зрив передвиборчої кампанії кандидата у президенти "Петра Порошенка". "Усі політичні засоби зірвати виборчу кампанію Порошенка і маргіналізувати її за тим сценарієм, який використовувався проти Ющенка у 2009 році, не дали бажаного ефекту. Зараз пробують бити з різних боків у точку, яки пов'язана з одним із найбільш ефективним його засобом ведення кампанії Порошенка - з масовими зустрічами президента, приїзд у різні міста тощо. Тобто, пробують створити ситуації, коли відбуваються різного роду провокації, і через які служба охорони буде забороняти президенту виходити до людей", - сказав політолог. Зокрема Чорновіл зазначив, що мітинги "Нацкорпусу" є співзвучними темам, які звучать на проросійських телеканалах.
"Це все робиться від помічниці проросійського журналіста Шарія, який переховується за кордоном. Це пряме втручання у виборчу кампанію. Зверніть увагу, що на проросійських телеканалах часто звучить тема: чи буде в Україні новий Майдан, і чи можна події 9 березня розглядати як початок нового Майдану?", - зауважив експерт.

"Нацкорпус" намагається зривати зустрічі Порошенка з виборцями

Представники "Національного корпусу" і штабів, які за ними стоять намагаються перешкоджати і зривати зустрічі кандидата в президенти Порошенка з виборцями. Про це розповів політичний консультант Олег Медведєв. "У перебігу передвиборчої кампанії, окрім якихось очевидних речей, які ви помічаєте, а саме спроб перешкоджати чинному президенту, як кандидату вести свою виборчу кампанію. Останніми дня в інформаційному просторі поширилося багато фейкової інформації, яка потребує спростування", - заявив він.

Це чистий сценарій до ймовірного програшу Тимошенко на виборах

Лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко коментуючи хуліганські дії "Нацкорпусу" та "Нацдружин" в Черкасах, озвучує раніше оголошені у Кремлі плани щодо політичної дестабілізації країни. Про це заявила представниця президента в парламенті Ірина Луценко. "Вже йде підготовка сценарію, який дуже близький до кремлівського сценарію, де Путін неодноразово заявляв: будь-хто, а не Порошенко як наступний президент. Ми розуміємо, що наосліп використання цих "Національних дружин" і "Національного корпусу" може використатися для заворушень, які можуть розпочатися як в другому турі, так і після другого туру також. Ми розуміємо, що вже починає відпрацьовуватися в окремих регіонах сценарій, про який попереджала Служба безпеки України. Про те, що Російська Федерація буде не тільки мільярди коштів вкидати, і ми ці кошти вже бачимо після 44-х обшуків в "Батьківщині", де ми бачимо і російських технологів, і незрозумілі сотні й тисячі доларів, які мали використатися на підкуп, і розкриті мережі одного з кандидатів", - заявила Луценко.
На погоджувальні раді Тимошенко закликала президента Порошенка зняти свою кандидатуру, тому що "люди починають озброюватися, що вже "Національні дружини" починають виступати проти одного з кандидатів".
"І ми тепер з її вуст чуємо, що вже люди й "Національний корпус", "Національні дружини" починають повставати проти кандидата в президенти Порошенка, незадоволені його діями. Це чистий сценарій і підготовка до ймовірного програшу Тимошенко на цих виборах", - резюмувала Луценко.

Правоохоронні органи мають покласти край беззаконню і спробам впливу на виборчий процес.

Про це Перший заступник Голови Верховноі Ради Ірина Геращенко написала на сторінці у Facebook, коментуючи події у Києві та Черкасах 9 березня.


"Воювати – на фронт. Всі інші грання мускулами в мирних містах – це провокація . Я обурена провокацією, влаштованою невідомим молодиками в моїх рідних Черкасах, в 205 річницю дня народження Шевченка. Як би голосно не називали себе провокатори- ментально вони тітушки. Два роки тому, в роковини розстрілу Героїв Небесної Сотні провокатори вривалися на Банкову, забиваючи собою інформаційний простір, ще раз інформаційно розстрілюючи пам‘ять про Майдан. Сьогодні люди, які чомусь увіровали, що вони мають право на силу, інформаційно розстрілюють 205 річницю дня народження Тараса", – зауважила парламентар.

Парламентар нагадала, до 5 років тому озброєні молодики влаштували провокацію біля пам‘ятника Шевченка в Донецьку.

"… ті банди мало відрізнялися від парамілітарних груп , які 9 березня влаштовували безлад на Банковій і в Черкасах. Правоохоронні органи мають не підтримувати і підкормлювати ці приватні армії, а покласти край беззаконню і спробам впливу на виборчий процес і електоральні визначення громадян",- підкреслила політик.

"Я розцінюю останні події і провокації – починаючи з факельних маршів на Хрещатику і переслідуванння зустрічей президента з виборцями в різних містах ( на зустрічі приходять літні люди, люди з дітьми ) цими угрупованннями – як спроби залякати суспільство , виборців, нав‘язати атмосферу страху і спроби грубо втрутитися в хід виборчого процесу. Я вважаю це неприпустимим",- наголосила Геращенко.

За подіями 9 березня стоять проросійські реваншисти та олігархи-втікачі

Події, які відбулися 9 березня в Києві і Черкасах, не можуть залишитися без належної політичної оцінки і без відповідних рішучих дій з боку правоохоронних органів. Про це йдеться в заяві партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

"Маємо справу із черговою спробою занурити Україну в хаос. Агресор та реваншисти протягом п’яти років намагалися та намагаються використати для цього будь-які засоби: кидання гранат у нацгвардійців, провокування на вулицях Києва сутичок з правоохоронцями, блокування вулиць, тощо. Саме такого відеоряду традиційно прагне російська машина пропаганди. Все з однією метою – повалення демократичної проєвропейської влади" - зауважили в БПП.

В політсилі закликали правоохоронців врятувати країну від провокацій. "За подібними акціями стояли й стоять проросійські реваншисти та олігархи-втікачі. Увесь час від початку російської агресії проти нашої держави ми стверджуємо право України бути вільною та незалежною. Саме тому ні в кого не вийде запалити чи зламати Україну зсередини. Всіх, хто прагне на догоду своїм амбіціям спровокувати насильство та залити наші вулиці кров’ю українців, мають зупинити рішучі дії правоохоронних органів" - застерегли в заяві.

"Ми вимагаємо покарати учасників нападу на поліцейських у Києві та на мирне зібрання громадян в Черкасах та зупинити провокації, які чиняться проти нашої державності" - йдеться в повідомленні.Вся суть нацжон за 5 хв


Tags: #Аваков, Аваков, БПП, Білецький, Геращенко, Кухарчук, Нацкорпус, Порошенко, Тимошенко, Шатун, выборы, дайджест, дестабилизация, заявление, звернення, избирательная кампания, кремлевские технологии, кроты Лубянки, мнение, нацжоны, обзор, огляд, политические союзы, сценарии, титушки, шапито
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments