Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Київські архітектори завоювали чотири нагороди International Design AwardsКиївська архітектурна студія maass отримала чотири нагороди престижної премії в області архітектури і дизайну International Design Awards 2018. Про це пише "Новое время".

"Світильник і освітлювальна система, проект Музею шоколадного досвіду перед кондитерською фабрикою Roshen і табурет - чотири проекти студії maass відзначені нагородами International Design Awards 2018", - йдеться в повідомленні.

Два золота українці отримали у категорії "Ілюмінація":

- номінація "Зовнішнє освітлення" - світильник Batiform (світлодіодний фасадний світильник для перфорованого хвилеподібного фасаду будівлі);- номінація "Освітлення спеціального призначення" - освітлювальна система Silentlight System (об'єднує в собі системи освітлення і звукопоглинання і може бути альтернативою для підвісної стелі).Бронзу в категорії "Архітектура" в номінації "Концептуальні проекти" присудили Chocolate Experience Museum. Музей шоколадного досвіду - це концепція ревіталізації (створення жвавого міського простору) частини київської кондитерської фабрики Roshen. У ній команда maass пропонує перетворити площу перед промисловою будівлею XIX століття в рекреаційний публічний простір, де можна буде побачити весь цикл виробництва какао-бобів - від вирощування та переробки та виробництва шоколаду.Почесне згадування дісталося табурету Stool. Його ідея в тому, щоб виправити вічну проблему табуретів - розкручування і випадання ніжок. Stool започаткував серію меблів під назву Neolith. Його база являє собою моноліт з надміцного бетону, в який вставлені дерев'яні ніжки без додаткових сполучних елементів.Міжнародна премія International Design Awards (IDA) заснована в 2007 році і вручається в п'яти напрямках: архітектурний дизайн, інтер'єрний дизайн, фешн-дизайн, графічний дизайн і предметний дизайн.

Фото: maas
Tags: Международные конкурсы, архитектура, дизайн, знай наших!, кияни, награды, премии, українське
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments