Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

ВорЮля: Тимошенко продавала військову техніку ЗСУ у 35 разів дешевше її вартості, – ТСК

За часів прем'єрства Юлії Тимошенко військова техніка розпродавалась у 35 разів дешевше за ринкову вартість.Про це заявив народний депутат Іван Вінник на засіданні очолюваної ним Тимчасової слідчої комісії щодо розкрадань у Збройних силах України, яке транслював телеканал "Прямий".

"За часів прем'єрства Юлії Тимошенко військова техніка розпродавалась навіть у 35 разів дешевше за ринкову вартість. Постанову, яка дозволяла зловживати в оборонному секторі, підписувала тодішній прем'єр Тимошенко", – заявив Вінник.

"Факти, які ми отримали у вигляді документів нарядів Міністерства оборони і оборонних підприємств свідчать, що за один відремонтований літак розраховувались, образно кажучи, чотирма літаками разом з двигунами", – додав він.

Нагадаємо, раніше кандидати в президенти Юлія Тимошенко та Анатолій Гриценко не з’явились на засідання ТСК для проведення розслідування відомостей щодо фактів розкрадання у Збройних силах України у період з 2004 по 2017 рік.


Tags: Вінник, ЗСУ, ТСК, Тимошенко, армия, военная техника, воры, обвинения, премьер-министры, распил, теневые схемы, хищения
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment