Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Нацбанк України уперше в своїй історії переміг і отримав нагороду Central Banking за прозорість

Посольство США в Україні привітало Національний банк з отриманням нагороди від Central Banking за прозорість.

Посольство США привітало НБУ з перемогою у Central banking awards

"Ми вітаємо успіхи України в очищенні банківського сектору, і з незалежним керівництвом Національний банк відіграє важливу роль у цій трансформації", - йдеться в привітанні диппредставництва Національному банку України з нагородою від Central Banking за прозорість у Twitter.

Як відомо, у Лондоні, Велика Британія, 13 березня відбулася церемонія нагородження переможців Central Banking Awards 2019 від однойменного спеціалізованого міжнародного журналу (переможців Central Banking Awards назвали 23 січня). Нацбанк уперше в своїй історії отримав престижну міжнародну нагороду від топового профільного журналу Сentral banking. Щорічна нагорода Central banking awards складається з 26 категорій, 13 із яких відзначають успіхи та здобутки центральних банків світу, а інші 13 категорій – учасників фінансового ринку. Зокрема, обирають переможців у номінаціях: центральний банк року, економічні дослідження центральних банків, прозорість, управління резервами, управління готівковим обігом, управління ризиками, розвиток інфраструктури платежів та ринкових операцій.

За результатами 2017 року нагороду за прозорість отримав центральний банк Ірландії, за 2016-й переможцем став центральний банк Ізраїлю, за 2015-й – національний банк Чехії, а за підсумками 2014-го - центральний банк Швеції.
Tags: Международные конкурсы, НацБанк, Україна, банки, награды, оценка, перемоги, поздравления, прозорість, успехи
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments