Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Найзмістовніший дайджест передвиборчої кампанії в Україні

Історичний шанс України та українського народу

Росіяни де-факто вже визнали, що вони політична провінція України.Вся московія зі страхом чекає на результати виборів Президента в Україні. Від виборів українського Президента доля агонізуючої імперії залежить набагато більше, ніж від виборів російського.

Своїм вибором український народ або підпише смертний вирок московії, або продовжить її агонію ще на деякий час.
Але колесо історії все рівно не спинити.


Для нас це просто черговий бар’єр на шляху розвитку, і яких за останні роки ми вже переступили не мало, а для московії – це пастка, в яку вона сама себе загнала. Вибравши принципом свого існування стратегію грабіжництва, брехні та підлості. А джерелом величі – кількість загарбаних земель у сусідів і безкрайність власних боліт.
Грабіжник сильний і страшний доти, доки його бояться, але перетворюється в жалюгідну боягузливу собаку, коли зустрічає сміливого та сильного духом суперника.

Український народ і П. Порошенко стали тим дзеркалом, в якому московія побачила свою гнилу, продажну і пусту сутність, вжахнулась від побаченого і зійшла з розуму від болі та люті.
Тепер всіма силами старається це дзеркало знищити, щоб забути цей момент і вернути собі ілюзію величі.

Ніякі оргії победобєсія, шаманські танці РПЦ з кадилами навколо ядерних ракет, ідолопоклоніння путіну, сталіну, леніну, царям не здатні повернути в душі рабів розбиту ілюзію величі, поки існує нова вільна Україна, об яку ця ілюзія й розбилась.
У рабського народу та манкуртів-малоросів залишилась єдина надія знову повернутися в свій манясвіт химерної величі – це знищити Україну.

Але вже пізно – колесо світової історії вже зробило свій поворот в майбутнє. І українці – це та нація, яка найбільш активно серед всіх інших сьогодні штовхає його вперед.

В кожної нації буває свій зірковий час, коли вона найбільше за всіх впливає на світову історію і перевертає нову сторінку еволюції цивілізації. В цей момент історії доля вирішила надати такий шанс українцям. І вибору у нас немає – прийняти цей вибір чи ні, вибір є тільки в тому, як цей шанс використати.

Руйнація старого порядку та зародження нових принципів міжнародних відносин розпочався з українського Євромайдану. І поступово набирає хід якраз завдяки героїчній боротьбі українського народу проти агресора на сході України і не менш героїчній боротьбі української дипломатії на міжнародній арені.

Головне, щоб процеси ці стали незворотними, і Україна в цьому глобальному процесі колосальних змін на світовій політичній мапі залишалась головним чинником і лідером руху вперед. А це можливо тільки тоді, коли керівник і курс України залишаться незмінними.

Виктор ФедорончукЭксперт объяснил, почему в Кремле боятся украинских выборов

Кремлевское руководство боится украинских выборов, где победитель, в отличие от выборов на РФ, неизвестен заранее, а потому у Путина любой ценой хотят дискредитировать весь электоральный процесс в Украине.

Об этом во время дискуссии в Брюссельском пресс-клубе по выборам в Украине заявил бывший заместитель Государственного секретаря США Дэвид Кремер."Мы отслеживаем действия по вмешательству в выборы на повседневной основе, - от «кинетических» действий до дезинформации и кибератак. Что мы выяснили - сейчас Кремль не столько пытается создать благоприятную почву для того или иного кандидата, сколько делает все, чтобы испортить имидж для каждого из них. Таким образом они пытаются дискредитировать весь процесс выборов в Украине", - отметил Кремер.

Он отметил, что на сегодня никто не знает победителя на выборах в Украине. И это, по его словам, происходит в регионе, где выборы, как правило, являются игрой с заранее определенным результатом, который известен еще до того, как избиратели придут на избирательные участки.

«Это именно то, что Путин хотел бы установить в собственной стране. И это что-то такое, что доолжно составлять предмет гордости для украинцев - что они пойдут голосовать 31 марта, а затем, вероятно, во время второго тура, чтобы определить, кто именно станет следующим президентом. Так это и должно происходить. Но живые выборы, когда победитель неизвестен заранее - это то, чего Кремль боится. Это что-то такое, что Кремль хотел бы поставить под вопрос», - сказал Дэвид Кремер.

Он отметил также, что Россия осуществляет оккупацию территории Украины, и это является фактором, который напрямую влияет на выборы в Украине.

«Часть украинской территории оккупирована, и это является вмешательством, которое все ещё продолжается. Крым, обстановка на Донбассе - Украина оказалась в ситуации, как в свое время Грузия, территория которой была оккупирована внешней силой. Это само по себе означает вмешательство, поскольку граждане Украины частично не смогут принять участие в этих выборах», - отметил Дэвид Кремер.

Он убежден, что такая ситуация тоже будет влиять на их итоги, "но, что парадоксально, не в пользу интересов Кремля".

Народна творчість для крапки:
Владимир Бенин
«Пока народ безграмотен, из всех искусств важнейшими для нас являются кино и цирк».
Ленин наркому просвещения Луначарскому. 1923 год.


Tags: Порошенко, Україна, выборы, дайджест, избирательная кампания, кандидаты, кремлевские технологии, кроты Лубянки, обзор, огляд
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments