Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Киян закликають терміново долучитися до флеш-мобу

Слушна справа, українці знайдуть креатив в будь-якій ситуації:

Камрад gorlis_gorsky повідомляє:

Киян закликали телефонувати на гарячу лінію КМДА 15-51 з подяками про Євромайдан.

Про це у своєму facebook написав активіст Юрій Луканов.

«Бюджетників намагаються змусити телефонувати 15-51 до колцентру КМДА і скаржитися на Майдан. Майданівцям треба провести флеш-моб і організувати дзвінки-подяки.

А також вимагати провести вибори в столиці. Тут ще ідею підказали: можна писати на сторінку: 1551.gov.ua Перепостіть», – пише він.

«Тут ще конкретний текст пропонують: «Дякую КМДА за розуміння і сприяння мирній протестній акції «Євромайдан» у центрі столиці!
Як киянин і складова столичної громади, прошу надалі, на стільки часу, скільки потрібно, надавати приміщення КМДА для потреб учасників акції, вивозити сміття з Майдану Незалежності і вул.Хрещатик, вичищати біотуалети! Мені заходи протесту не завдають жодних незручностей.
Водночас хочу зазначити, що учасники акції підтримують Майдан Незалежності і вул.Хрещатик у належній чистоті і порядку. Дякую!», – додає він.

П’ять копійок: Від себе додам, що не завадило на Гарячу лінію спрямовувати прохання до КМДА, щоб вони включили в сітку мовлення комунального ТРК «Київ» наживо трансляції з мирних акцій протесту, які проходять в Києві. Адже, телеканал належить київській громаді і він повинен передавати новини про всю громадськість, а не лише новини від влади.

Tags: Київ, Майдан, акции, анонси, для репоста, кияни, местная власть, местное самоуправление, солидарность, флеш-моб, ідеї
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments