Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Є рекорд: 407 бандуристів у Львові одночасно виконали твори Шевченка. Добраніч, хунто!Національний рекорд встановили у Львові на честь 205-річчя від дня народження Тараса Шевченка: 407 бандуристів одночасно виконали твори Кобзаря, покладені на музику, повідомляє Укрінформ.

“У 2016 році у Херсоні встановили рекорд України, тоді зібралось 132 бандуристи. Сьогоднішній результат у Львові перевершив цей рекорд майже в три рази. Рекорд України встановлено”, – зазначив представник Національного реєстру рекордів України Павло Горішевський.

Сертифікат про встановлення рекорду вручили голові Львівської ОДА Олегу Синютці.

Рекорд України: 407 бандуристів у Львові одночасно виконали твори Шевченка

Понад 30 ансамблів бандуристів зі Львова та області зібрались біля пам`ятника Шевченку в обласному центрі. До виконання творів на слова Шевченка долучились солісти Назар Савко, Назар Лозинський та Петро Радейко, а також хорова капела «Дударик». Партитури для проекту написав відомий український композитор Іван Небесний.“Україна – це там, де говорять і співають українською, де є могили наших пращурів, де “Отче наш” звучить українською і де українською звучить непереможне Шевченкове слово: “Наша дума, наша пісня не вмре, не загине...”, - зазначив Синютка.Над містом чотирьохсотголосо прозвучали “Заповіт” та “Реве та стогне Дніпр широкий”.Також сьогодні у Львові перед входом у міську Ратушу відкрили виставку «Шевченко молодий»: 15 портретів, серед яких 4 автопортрети.

Увечері у національній філармонії капела «Дударик» дала концерт «Шевченко Revolution».


Фото: loda.gov.ua
Tags: Львів, Шевченко, бандура, даты, кобзарі, музичні інструменти, музыканты, народные инструменты, рекорди, українська культура, українські пісні
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments