Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Нацдружини - остання відрижка Москви і сабакових, Кремль програє вибори в Україні, всі це розуміють

П’ять копійок: Цим би мордатим клоунам у черзі у військкомати стояти, але то не їх війна, ворог не в кремлі. Вони і є – неприховані вороги України.
*****
Пора з цим щось робити 😡😡😡
Кремлівських «націоналістів» разом з цими братами нах до динирилинири.

Πραβдοργδ™🐾 @ChopperWatte

Кремль програЄ вибори в Україні.

Дуті рейтинги, боти в соцмережах, штучні корупційні скандали, піраміда підкупу виборців, російські політтехнологи - не допомагають додати голосів заяложеній газовій принцесі. Надувний клоун , не дивлячись на постійну підкачку, здувається на очах. Об’єднання лузерів імені Гриценка теж не виправдовує надій.
У кремля залишається останній хід: зрив виборів, організація заколоту.Власне, початок ми вже бачимо, бачимо і перших дієвих осіб. Нацдружини вже оголосили про майдан з 9-го березня. Невідомі люди, що називають себе «Національні дружини», вдягнуті в однострої, що нагадують однострої Беркута та йдуть під невідомим прапором, незрозумілої форми та кольору. Цей прапор однозначно не є українським прапором і стилізацією нагадує символіку російських націоналістичних організацій. Хто є керівниками «Нац.дружин», чому вони приховують свої джерела фінансування від українського народу, від імені якого виступають? До НД мають відношення люди, пов’язані з організаціями російських націоналістів .Наскільки тісними є ці зв’язки? Всі ці питання залишаються без відповідей. Та й взагалі, будь-яка україномовна людина, почувши слово «дружина» уявляє собі досить конкретне поняття. На сайті нацдружин багато коментарів на підтримку НД пишуть московським діалектом. Виникає питання: що це взагалі за «дружини»?
Останнім часом в акціях нацдружин масово використовуються підлітки, неповнолітні. Ними легко управляти. Вони піддаються на будь-які деструктивні ідеї. Їх можна послати на будь-яку брудну справу. В разі протистоянь жертва-неповнолітній це великий резонанс. Ну і кримінальна відповідальність для них менша, можуть робити що завгодно.
Саме така парамілітарна організація вийде завтра на вулиці Києва. Під нашвидкуруч зліпленим приводом: «бігус-розслідуванням», роздмуханим телеканалом Коломойського. «Розслідуванням», зліпленим з уривків вже відкритих кримінальних справ, нічим не доведеної переписки і штучної прив’язки дійових осіб до імені Порошенка.
Ця ж організація вже заявила про участь своїх представників у виборах Президента в якості спостерігачів. Більше того, зроблена заява про можливе застосування сили в разі здійснених (на їх думку) порушень. Для чого це зроблено і які матиме наслідки:
1. Залякування виборців, відтак – зниження явки;
2. Порушення монополії держави на застосування сили, загальна дестабілізація;
3. В разі реального застосування насильства на виборчих дільницях, ставиться під сумнів легітимність всього виборчого процесу. Кремль та прокремлівські кандидати матимуть змогу звинуватити владу у навмисному зриві виборів. Адже нацдружини дуже настійливо пов’язують з МВС та міністром МВС, тобто фактично з представниками силових структур, влади.

Але це тільки початок розкачки. Майже певен, що кремль тримає в рукаві додаткові козирі, які будуть викинуті в останній момент. Ще якісь сенсаційні корупційні скандали. Все це може бути підкріплене замахами на кандидатів, терактами, кібератаками, шаленою активізацією ботів (в тому числі україномовних) в соцмережах, діями керованих кремлем псевдопатріотичних груп, які вже заполонили інтернет. Після першого туру додадуться гучні звинувачення в фальсифікаціях. Після чого будуть підтягнуті додаткові дестабілізуючі сили: псевдопатріоти, парамілітарні угрупування, проплачені мітингарі, просто корисні ідіоти. Можливі провокатори і в рядах правоохоронців. Кремль ЗАВЖДИ здійснює провокації з обох сторін протистояння. Найголовніше для кремля - щоб вийшов народ, прості люди, масово. Тому що одними провокаторами громадянську війну не зробиш. Потрібен вихід на вулицю тисяч звичайних людей - під будь-яким, найпатріотичнішим приводом. От тоді з'являється можливість для найкривавіших провокацій. Для сирійського сценарію.
Заворушенням, заколотам та провокаціям має протистояти нацполіція. На жаль, міністр МВС зайняв незрозумілу позицію. Роблячи заяви про забезпечення чесних виборів, одночасно «не помічає» створення пірамід підкупу виборців однієї кандидатки і бездоказово, без розслідувань та перевірки фактів – звинувачує іншого кандидата в підкупі, «Уотергейтах» і т.п. Отже невідомо, які команди буде давати міністр МВС. Чи буде поліція реально протидіяти провокаціям. А якщо протидії не буде - можливі захоплення адмінустанов, відділків поліції, зброї. Тобто повторення Донбасу-2014, декороване патріотичними гаслами та гаслами «боротьби з корупцією». Репетиція спроби захоплення відділку вже була проведена нещодавно силами С14 під абсолютно надуманим приводом. В мізки люмпена та обивателя вже закладаються тези: «всє оні мусора», «мєнти нє люді», тобто готується грунт для масових зіткнень народу з правоохоронцями. Активно готується штучно створений Майдан-3.
Ми повинні чітко це розуміти. Ці вибори – останній шанс кремля перемогти в Україні. На дестабілізацію та зрив виборів, організацію третього майдану кинуті шалені агентурні, фінансові та інформаційні ресурси. Ситуація дуже небезпечна.
Ми повинні вистояти. Найперше - чітко розуміти плани ворога. Зберігати холодну голову. Забезпечити максимальну явку на вибори, голосувати розумом. Не дати втягнути себе в спровоковані кремлем заворушення. Пояснювати людям реальну небезпеку внутрішніх заколотів. Не допустити протистоянь народу з власними правоохоронними органами, які б провокації не застосовувались. Розуміти, що міністр МВС – це ще не вся поліція. Що в поліції працюють такі ж українські хлопці, як і ми всі. Багато з яких були в АТО, воювали,звільняли українські міста, протистояли кремлівським «блокадам» та «редутам». Поліція зобов’язана забезпечити суспільну безпеку, чітко протидіяти провокаторам, забезпечити недоторканість адміністративних та урядових установ – і не можна їй в тому перешкоджати.
Ми, українці, зобов’язані перемогти. Ми не маємо права більше куплятись на кремлівські маніпуляції та провокації. Кинути свою державу у вир громадянської війни.
Костюк Олександр
Михайло Кравчук Сподіваюся, що "Служба Божа України" не спить і контролює ситуацію. На відміну від політизованого МВС - СБУ вже не раз доводила, що свій хліб їсть недарма.
Дмитро Хилько Аваков завжди був і остається людиною Тимошенко
Василь Босович Тож і піде з нею у політичне небуття. Якщо не спамятається.
Briston Knight Дуже своєчасні застереження, і хотілось би, щоб ця інформація не лежала мертвим пластом, а отримувала максимальне поширення і обговорення. У Кремля і його прибічників в Україні, я в цьому переконаний, є ще чимало чого в запасі. Це можуть бути провокації по церковній лінії, теракти, убивства, захоплення і атаки на державні установи і т.п.
Участь російського спецназу в розстрілах на Майдані і сценарій захоплення Криму тому підтвердження. Треба проводити роз'яснювальну роботу про ці загрози і наслідки для країни в цілому і для кожного українця, якщо почнуться інспіровані ворогом провокації у різних точках країни і одночасово.
Я молю Бога, щоб дав українцям зрозуміти, що в їхніх інтересах проголосувати більшістю за чинного президента у першому турі.


Геращенко про акції Нацкорпусу: Тепер переодягнуті тітушки переслідують президента

Геращенко про акції Нацкорпусу: Тепер переодягнуті тітушки переслідують президента

Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко висловила обурення провокацією, влаштованою невідомими молодиками в Черкасах, в 205 річницю з дня народження Шевченка. Про це вона написала" у Facebook.

"Як би голосно не називали себе провокатори - ментально вони тітушки... Я проти приватних армій. В нас є Армія. Вона на фронті. А не в мирних містах в балаклавах", - зазначила автор допису.

Геращенко звернулася до керівництва МВС: "В мене запитання до МВС: ви не загралися в політику, друзі? Ваша задача - сприяти чесним виборам, а не гратися в вибори і демонструвати можливість впливу на процес. Спочатку ми чули заяви про силу на виборчих дільницях, потім бачили факельні ходи на Хрещатику і палаючі фаєри, провокації на зустрічах Президента з виборцями в різних містах. Раніше тітушки переслідували опозицію. Тепер переодягнуті тітушки переслідують президента. Це вже занадто".

Перший заступник Голови ВР підкреслила, що МВС має бути поза політикою.

"Шановні колеги, ми очікуємо від вас забезпечення законності і правопорядку. Хочеться чесного розслідування і судів? Це вимога всього суспільства. І в європейській країні суд Лінча і фаєри не підміняють розслідування і правосуддя. Це - сценарій дестабілізації і спроби впливу на виборчий процес, зриву виборів", - зазначила вона.

Як повідомлялось, у суботу внаслідок сутичок у Черкасах між правоохоронцями та представниками Національного корпусу постраждали 15 поліцейських.

У суботу президент Петро Порошенко перебував з робочою поїздкою в Черкасах.


В продовження теми: За учорашніми провокаціями перевертнів під "націоналістів" стоять проросійські реваншисти
Tags: Аваков, МВД, Нацкорпус, Шатун, антидержавна діяльність, кремлевские технологии, кроты Лубянки, провокаторы, реванш, титушки, экстремизм
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments