Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У Дніпрі можуть перейменувати вулицю Шмідта на Степана Бандери

В Дніпрі робоча група міськради розглянула дві петиції за і проти перейменування вулиці Шмідта на вулицю Степана Бандери. Про це повідомляє 056.ua, посилаючись на протокол зустрічей.

Вулиця Степана Бандери може з'явитися у Дніпрі
Фото: 056.ua

Розгляд двох петицій за і проти перейменування вулиці об'єднали, тому що вони протилежні і одночасно набрали необхідну кількість голосів, пояснив заступник мера Олександр Шикуленко. На засідання робочих груп запросили і авторів петицій.

За результатами засідання робочих груп рекомендували підготувати проект розпорядження міського голови про проведення спільних громадських слухань жителів Чечелівського і Центрального районів з питання перейменування вулиці Шмідта в вулицю Степана Бандери.

Результати громадських слухань передати міській комісії з присвоєння найменувань (перейменування) вулиці, провулки, проспекти, площі, парки, сквери, мости та інші об'єкти, які розташовані на території міста Дніпро для підготовки відповідного проекту рішення.

Цей проект рішення внести на розгляд сесії міської ради.
Tags: Бандера, Дніпро, деколонизация, декоммунизация, местная власть, местное население, міськради, переименование, петиции, улицы
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments