Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Сеітаблаєв пояснив, чому став довіреною особою Порошенка

Режисер і актор Ахтем Сеітаблаєв пояснив, чому погодився стати довіреною особою кандидата в Президенти Петра Порошенка. Зокрема, режисер зазначив, що хоче, щоб країна продовжувала курс у напрямку ЄС та НАТО.

Сеітаблаєв пояснив, чому став довіреною особою Порошенка

Про це Сеітаблаєв заявив в ефірі "5 каналу", відповідаючи на запитання, чому погодився на пропозицію бути довіреною особою Порошенка.

"Тому що я боюся, це по-перше. Як я вже й казав, мені 47 років, я доволі доросла людина. У мене четверо дітей. Я хочу, щоб країна також стратегічно продовжувала напрямок в НАТО і ЄС. Тому що я переконаний, що саме ці дві інституції здатні забезпечити гідне існування нашої країни. Я кажу про цю мрію і цей шлях до ЄС. А по-друге, хочу, щоб наша країна була захищена, тому що так сталося, що ми живемо поруч із сусідом, який всю свою історію намагається зробити так, щоб Україна була метрополією чи часткою цієї імперії. І це, мабуть, два головні питання, чому я не мовчу, чому я підтримую цього кандидата і чому я роблю те, що можу робити", - сказав Сеітаблаєв.

На запитання ведучої, чи отримує він гроші за те, що є довіреною особою Петра Порошенка, як кандидата на пост президента, Сеітаблаєв відповів: "Гроші не отримую".

Також режисер згадав розмову з одним військовим два роки тому, коли той передивився "Кіборгів".

"Ми з ним багато розмовляли, як жити, адже багато чого не відбувається, хоча так, стратегічно ми йдемо у правильному напрямку. І я запитав у нього, як ти тримаєшся, знаючи, що не відбуваються так швидко ці зміни в країні? І нам ще треба багато зробити, щоб відчувати ці зміни. І він сказав: "Так, я все це знаю, але я кожного ранку прокидаюся і чищу свій автомат". Я потім зрозумів метафору цього вислову. Ми кожен на своєму місці зобов'язані робити все для того, щоб цей стратегічний напрямок відбувався. Можеш забити цвях – забивай, можеш знімати кіно і говорити про якісь надважливі речі – знімай і говори, можеш співати й робити свою справу – роби".
Tags: Порошенко, Сеітаблаєв, актеры, выборы, гражданская позиция, избирательная кампания, режиссеры
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments