Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Чесний барига-розкрадач армійського майна, або як розбазарити армію і стати чесним

Я писав про афери Гриценка на посаді міністра оборони, коли БТР списувались на метелобрухт http://goo.gl/1Yvkgd, а тепер цей металобрухт можна купити по ціні 45 000 грн.
Цинічний подонок Гриценко намагається через корупціонера Лещенка оправдати свого дружбана!

Dzyndzia Andriy @dzyndzia

Чесних багато, але вони загинули або воюють, – позивний "Мартін Брест" звернувся до Гриценка
https://ukranews.com/ua/news/615610-chesnyh-bagato-ale-vony-zagynuly-abo-voyuyut-pozyvnyj-martin-brest-zvernuvsya-do-grytsenka

Ветеран АТО Олег Болдирєв, якого в соціальних мережах знають під позивним "Мартін Брест" написав на особистій сторінці Facebook гнівний пост, адресований Анатолію Гриценку. Блогер і письменник, який після демобілізації працює патрульним поліцейським, вважає, що"втрати українських військ під Дебальцевим, Слов'янськом, Іловайськом були б значно менше, якби екс-міністр оборони в свій час не продав українські танки".

"Люди-танки.
Смотри, полковник, зара я тебе все посчитаю.
Меня не учили "убивать и умирать", как тебя, меня учили работать с электрическими сетями и системами, а там же все просто, як Закон Кирхгофа. Ай, не делай лицо типа "а, ну да, конечно, закон Кирхгофа!", не надо, я тебе зара все расскажу. Сумма всех токов, втекающих в узел, равна сумме всех вытекающих. Минус потери.

Потери, полковник. Если бы ты не продал тот танк - у нас на войне не было бы таких потерь. Если бы ты не продал тот танк - он был бы в Иловайске и ровнял бы сучью российскую арту. Или был бы в Углегорске и херачил бурятов еще на подходе.
И не было бы потерь.

Если бы ты не продал его - он бы был под Сауркой, на взлетке ДАПа, на блоках под Славиком, на нем бы отбивали Широкино и держали бы Дебал. До сих пор бы держали.
И не было бы потерь.

А может - и войны бы не было, если бы в четырнадцатом твоими стараниями у нас не оставались бы аж две тощие танковые бригады на всю страну. Плюс мобики, минус Крым. Все, все, вижу - ты не понял это уравнение, не расстраивайся, полковник, это нормально. Я ведь воевал всего-лишь сержантом, куда мне до тебя, обученного "убивать и умирать". Я не знаю, шо и як у тебя с "умирать", но так убить мою любимую Армию, як це сделал ты, бывший министр обороны - даже бля у путина пока не получилось. Четыре тысячи погибших пацанов и девчат - потому что у нас не было, сука, не было, не было этих долбанных танков! Не было, слышишь, ты их продал! Про-дал!

Фууух, аж разволновался. Вибачай, шо посчитал в танках, а не в бабле, поэтому ты не поймешь.
А и ладно, не парься. Просто этих танков... их не хватает очень. Приходится людям быть танками. И знаешь... да, ты прав, чесних більше.

Но они или погибли, или еще воюют."


В коментарях до посту, кілька колишніх військових вказали навіть номери військових частин, з яких розпродавалася техніка при міністрі Гриценку, зокрема згадали про військову частину А0836 в Броварах. Однак сам Анатолій Гриценко на гнівні звернення блогера не відповів.

Раніше полковник Дмитро Соболєв, колишній співробітник Головного управління розвідки (ГУР) заявляв, що "найбільшу кількість танків було продано в 2005-2007 роках, в період роботи Анатолія Гриценка. При ньому зі складу Збройних сил України було виведено 698 танків Т-72, з них 198 бойових машин було реалізовано за середньою ціною 200 тис. гривень (на міжнародному ринку, ціна становила 2,8 млн гривень). В строю залишалося всього 425 танків Т-72. Через жадібність і крадіжки військових чиновників до початку військових дій на Донбасі "бронетанковий кулак" України був дуже ослаблений. У 2014 році в ЗСУ значилося всього близько 690 танків, 2000 бойових машин. Хоча, після розпаду СРСР Україна отримала з Радянської армії близько 6 000 танків і 6 500 одиниць броньованих машин. Причина такої катастрофічної ситуації – корупційні схеми, за якими військова техніка відчужувалася, переправлялася за кордон, іноді навіть за ціною металобрухту", - стверджує полковник Дмитро Соболєв.

Юра Брайтон_Brighton
Когда распродал армию и командовать в армии было опасно, Грищ прятался под юбкой.
А теперь когда армия создана не им и стала сильной с кучей дорогого вооружения - Грищ вылез из-под юбки и полез в Главнокомандующие... В армии теперь есть что продавать....
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments