Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Репресовані та політв'язні закликають підтримати Порошенка

Колишні політв’язні та репресовані закликають український народ об’єднатися навколо президента Петра Порошенка та його курсу на вступ у НАТО та Євросоюз.


Фото: 4studio.com.ua

Москва активізувала інформаційну складову гібридної війни для дестабілізації ситуації в Україні. Для цього використано час виборів Президента, коли об’єктивно посилюється протистояння у суспільстві. Це зручна передумова приходу до влади сил, лояльних до Путіна. Тож патріоти повинні не розсіювати свої сили, а об’єднатися навколо президента Петра Порошенка та його курсу на вступ у НАТО та Євросоюз. Про це йдеться у зверненні політв’язнів і репресованих до українського народу, яке сьогодні оприлюднили на прес-конференції у Львові, пише "Четверта студія".

Як сказано у зверненні, цьогорічні вибори – не звичайна демократична процедура, а новий своєрідний етап столітньої російсько-української війни.

"І тепер тільки від нас залежить – бути чи не бути українській державі", – зазначають політв’язні.

За словами політичного діяча Володимира Парубія, сьогодні не тільки представники так званої п’ятої колони, але й усі олігархи об’єднались проти Порошенка. Проти чинного глави держави виступив і президент країни-агресора Володимир Путін. Саме тому, каже Парубій, українці просто зобов’язані підтримати на цих виборах кандидатуру діючого глави держави.

"Тільки повний розрив з Росією забезпечить нас від повторення депортацій, репресій, голодоморів, концтаборів, від болей і страждань нашого і наступних поколінь. Ми віримо запевненню Президента, яке він висловив словами Тараса Шевченка, що Україна не буде пити з московської чаші московську отруту", – йдеться у зверненні.

У документі також зазначається: "Проти нинішнього Президента об’єднались усі антиукраїнські сили: путінська Росія, її п’ята колона та олігархат в Україні. Їх гаслом стали слова Путіна: "… хто завгодно, тільки не Порошенко". А у відповідь маємо сказати: "Тільки Порошенко".

"Закликаємо усіх патріотів не розсіювати свої сили, а об’єднатися навколо його курсу на вступ у НАТО та Євросоюз. Якщо хочемо перемогти у цій гібридній війні, мусимо теж разом протистояти ворожій навалі і захистити нашу свободу і незалежність. Ми не будемо рабами сучасних колонізаторів. Бо українці – волелюбна нація. Слава Україні! Геть від Москви", - підкреслено у зверненні політв’язнів і репресованих до українського народу.


Tags: Порошенко, выборы, диссиденты, заклики, заявление, избирательная кампания, политзаключенные, призывы, репресії
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments