Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Команди Зеленського і Тимошенко формують образ політика через його зовнішність

Команди кандидатів у президенти Володимира Зеленського і Юлії Тимошенко використовують новітні медійні технології для того щоб сформувати образи ідеальних політиків. Про це в ефірі "Прямого" розповів політтехнолог Олександр Курбан.Так, він пояснив особливості створення образу ідеального політика, яким користуються Тимошенко і Зеленський.

"Тут працюють медійні технології 21 століття, які переважна більшість інших кандидатів не використовують. Зокрема використовується формула згідно з якою ідеальний образ політика формується на 90% його зовнішністю, на 20% тембром голосом, мімікою й жестами, і лише 10% тим, що він говорить. Саме ця технологія дуже добре працює на Зеленському і Тимошенко", - зазначив політтехнолог.При цьому Курбан зауважив, що подібні засоби працюють лише з образом, але не покращують зміст того, що говорять кандидати у президенти.

"В принципі, це класична схема. Як тільки інші кандидати почнуть застосовувати новітні технології, тоді вони почнуть боротися на рівних. А поки що такі технології використовують лише декілька команд, які наразі перемагають, але тільки за формою. До змісту вони не дотягують, оскільки переважна більшість інших кандидатів робить акцент саме на змісті. Такий дисбаланс технологій і дає нам ту картину, яку ми бачимо", - сказав політтехнолог.Раніше повідомлялося, що учасник російсько-української війни Олексій Петров в ефірі "Прямого" заявив, що кандидати у президенти Володимир Зеленський і Юлія Тимошенко жодного разу не звернулись до президента держави-агресора Росії Володимира Путіна як до ворога України.

Нагадаємо, за даними журналістів програми "Гроші" серед найбільших донорів партії кандидата у президенти України Юлії Тимошенко ВО "Батьківщина" – це касирка супермаркету у передмісті Києва, безробітний мешканець Сум, його землячка, я ка працює на автомийці і фіктивне підприємство записане на методистку із дитячого садочка в Умані.


Tags: Зеленский, Тимошенко, кандидаты, политтехнологии
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments