Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Україна потрапила в топ-4 країн із найдешевшим мобільним інтернетомУкраїна потрапила до переліку країн із найбільш дешевим мобільним інтернетом, зайнявши четверте місце після Індії, Киргизстану та Казахстану.

Про це свідчать дані дослідження Worldwide mobile data pricing, у якому оцінюється вартість послуг мобільних даних у 230 країнах.

Так, перше місце серед країн із найдешевшим мобільним інтернетом займає Індія. Середня ціна одного гігабайта мобільних даних тут коштує 0,26 долара.

Серед країн постсовку, де також мобільні дані одні із найдешевших у світі, Киргизстан займає друге місце у рейтингу. Середній показник у цій країні — 0,27 долара, що випереджає Казахстан, який займає третє місце із вартістю 0,49 долара за гігабайт інтернету.

На четвертому місці — Україна, де вартість мобільного інтернету становить 0,51 долара за гігабайт.

Для порівняння, найбільш дорогі мобільні дані у таких країнах як: Зімбабве (cередня вартість мобільного інтернету 75 дол. за гігабайт), Греція (майже 33 дол), Чад (23 дол), Швейцарія (понад 20 дол), Туркменістан (майже 20 дол), Ґренландія (близько 17 дол), Мозамбік (близько 16 дол), Португалія (14 дол), Норвегія (13 дол).

Нагадаємо, що минулого року всі міста України опинилися одними з найдешевших у світі за ціною інтернету. Вартість інтернету в українських містах становила 3-5 доларів, у той час як у Аддіс-Абебі(Ефіопія) – 245 доларів в місяць.
Tags: Україна, интернет, мобильники, рейтинги, страны мира, цены
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments