Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Випустили згущенку з портретами дружин Бандери, Коцюбинського, Шухевича і Скоропадського

До Міжнародного жіночого дня Ічнянський молочноконсервний комбінат (ІМКК) на Чернігівщині випустив партію згущеного молока з портретами дружин відомих діячів на банках.

Випустили згущенку з портретами дружин Бандери і Коцюбинського

Як повідомляється на сторінці ІМКК у Facebook, героїнями святкових баночок стали Ярослава Бандера (дружина провідника ОУН Степана Бандери), Віра Коцюбинська (дружина класика української літератури Михайла Коцюбинського) і Олександра Скоропадська (дружина гетьмана України Павла Скоропадського).

"Готуючись до 8 березня, ми звернули увагу на тих, про кого нечасто пишуть, захоплюючись прикладами їх видатних чоловіків. Тож давайте згадаємо історії життя Віри Коцюбинської, Ярослави Бандери, Олександри Скоропадської та будемо завжди пам’ятати про те, що всі українці, незалежно від статі, це неабияка сила!" – ідеться у пості.

На комбінаті зазначають, що ця партія – подарункова і у загальний продаж не піде. Випущена з метою популяризації "неймовірних українських жінок". Це, щоправда, написано у відповідь на численні критичні коментарі під постом. Адже випуск продукції з портретами відомих жінок викликав шквал емоцій користувачів соцмережі, думки яких розділилися.

"Яка дурня і сором. Треба книги писати про цих жінок, портрети з них писати, а ви їжу .... тьху";

"Я з'їла банку Бандери... а я Коцюбинської... Жах!";

"Як на те пішло, чому на туалетному папері не популяризувати?".

Інша категорія дописувачів схвалюють вихід рекламної партії, вважаючи, що це допоможе споживачам поцікавитись історіями життя згаданих жінок.

"Молодці! Ті, хто купує книжки, брошури і так знають про цих видатних людей. Основна маса – це салоїди, які ніколи в книжкові магазини не зайдуть. Нехай, поглинаючи їжу, хоч мимоволі доторкнуться до нашої історії";

"Книги прочитають десятки, а етикетки – сотні тисяч!!! Молодці!!";

"Які цінності? До цієї етикетки щонайменше 90% покупців цієї ТМ не знали про цих жінок. А тепер знатимуть".

У повідомленнях ІМКК з інших джерел зазначається, що серія святкової згущенки складається з 4-х банок і четвертий портрет належить дружині командира Української повстанської армії Романа Шухевича Наталії Березинській-Шухевич. Чому на фото у Facebook тільки три - невідомо.
Tags: Бандера, Жіночий День, Скоропадський, женщины, жены политиков, зроблено в Україні, молочка, національний виробник, постаті в історії, цікаве
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments