Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Зроблено в Україні: Новинки «Лозівських машин» займають провідні позиції на ринку

«Лозівські машини» успішно презентували новинки ґрунтообробної техніки на міжнародній виставці «Зернові технології-2019» в Києві, інформує прес-служба підприємства.

Дукат 9.JPG

«Ми представляємо ефективну і якісну техніку вигідного землеробства. Універсальні агрегати «Лозівських машин» дбайливо обробляють ґрунт для високого врожаю», – зазначає Віце-президент з маркетингу та продажу Роман Гіршфельд.

На виставці відбулася ексклюзивна демонстрація нової короткої дискової борони з шириною захвату 9 метрів. ДУКАТ-9 став трендом сезону і викликав великий інтерес в аграріїв.

«Це дійсно довгоочікувана техніка, – розповідає Іван Підгорний, власник фермерського господарства в Київській області. – Виглядає дуже красиво і сучасно. Ось у мене ДУКАТ-5 прекрасно працює, але потрібна машина ширше. Дев’ять метрів то, що потрібно. І проходів менше і на пальному економія».

Зацікавила борона і керівника фермерського господарства в Харківській області Ігоря Немашкало.

«Хороша ширина захвату і привабливий зовнішній вигляд. Я кілька років успішно користуюся технікою «Лозівські машини». У мене важка зубопружинна борона Ліра, мені дуже подобається. Це наша харківська техніка, потрібно підтримувати свого виробника. Ось хочу придбати шлейф-борону і думаю над іншими покупками», – ділиться аграрій.

ДУКАТ-9 доповнив лінійку коротких дискових борін. Тепер «Лозівські машини» пропонують агрегати з будь-якою шириною захвату від 2,5 до 16 метрів.

«Ми переглянули та поліпшили не тільки технічні характеристики, оснастивши ДУКАТ-9 принципово новою системою складання і вдосконаленим механізмом гідравліки, ми переосмислили дизайн, втіливши нову ідеологію «Лозівських машин», – каже Роман Гіршфельд. – Це абсолютно нова інтерпретація нашої техніки, реалізована і в кольорі, і в нових лініях: ефективна техніка для ефективного землеробства».

За словами Р. Гіршфельда рестайлінг торкнеться всього модельного ряду «Лозівські машини». Відповідно до цієї концепції з 2019 року компанія планує оновити весь парк техніки.Удосконалена ротаційна борона Дінар 6,4 також викликала великий інтерес у фермерів. Машина стала легше на 400 кг, це дозволить агрегатувати її з легкими тракторами та зменшить витрати на ПММ.

Великим попитом в аграріїв користуються комбіновані багатопрофільні агрегати важка зубова борона Ліра XL і шлейф-борона Ларі. Це нове покоління знарядь, запущених в серійне виробництво.У максимальній комплектації представлений передпосівний культиватор червонець, оснащений робочими органами шириною захвату від 35 до 150 мм. Знаряддя незамінне в передпосівній обробці. Шляхом змінних наконечників і S-образної пружинної стійки машина забезпечує ідеальне посівне ложе — рівне і правильно розпушене.«Займаючи лідерські позиції у виробництві ґрунтообробної техніки України, «Лозівські машини» в першу чергу створені щоб приносити максимальний економічний ефект аграріям: якісніше робота, менше простою і ремонту, швидка обробка і менші витрати на паливо», – підкреслює Роман Гіршфельд.

«Лозівські машини» націлені на розвиток і впровадження інновацій. 2018 рік для компанії проходив під знаком «Green Tour» і був відзначений участю в більш ніж 100 агроподіях в більш ніж 20 країнах світу.

«Ми успішно дебютували на виставках Канади, Німеччини, Великобританії, Хорватії, а також запропонували широку лінійку універсальних знарядь для традиційного та органічного землеробства аграріям Чехії, Казахстану, Грузії, Вірменії та країн Балтії», – зазначає Віце-президент з маркетингу та продажу.У 2019 підприємство запровадило нову систему сервісного обслуговування техніки зі скороченням термінів виконання гарантійних робіт.


Tags: зроблено в Україні, машиностроение, модернизация, національний виробник, производители, производство, промышленность, сельхозтехника
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments