Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

І знов дешевий пшик: Тимошенко оскаржила постанову, яка втратила чинність у 2018 році

Бабця задля підняття дохлого рейтингу скоро почне оскаржувати Акт проголошення Незалежності України:

Постанова Кабінету Міністрів щодо ціни на природний газ, яку за позовом народного депутата Юлії Тимошенко київський суд визнав протиправною, втратила чинність ще у 2018 році.

1

Про це повідомив Василь Рябчук, прес-секретар прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, на своїй сторінці у Facebook.

“Оскаржена постанова Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2016 р. №315 втратила чинність згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 року номер 867 “Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу”, - написав Рябчук.

Навіть попри це, додав прес-секретар глави уряду, Кабмін подаватиме апеляцію і оскаржить це рішення в установленому порядку.

Як повідомлялось, Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив позов народного депутата Юлію Тимошенко і визнав протиправною постанову уряду щодо ціни на природний газ. Було зазначено, що суд ухвалив відповідне рішення у зв’язку з порушенням урядом порядку прийняття оскаржуваної постанови в частині її погодження з Секретаріатом Енергетичного Співтовариства та Державною регуляторною службою України, а також оприлюднення проекту постанови.
Tags: Кабмин, Тимошенко, дешевки, пиар, популисты, суды, фейки
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments