Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Зроблено в Україні: морозиво, кукурудзяні палички, квас

1

Кукурудзяні палички, квас I Зроблено в Україні


Складно знайти дитину, яка б не любила солодку вату або морозиво. На багатьох дитячих святах ці продукти - обов'язковий елементи частування. Однак є ще один смаколик, який із задоволенням наминають і трирічні малюки, і підлітки, і дорослі люди. Це - кукурудзяні палички. Сьогодні в "Зроблено в Україні" ми розповімо про те, як виробляють ці улюблені ласощі багатьох мільйонів людей. У другій частині передачі ви дізнаєтесь, як виробляють один із найпопулярніших безалкогольних напоїв у нашій країні – квас.

Мороженое I Сделано в Украине


С самого детства мы хорошо помним вкус молока и многих других молочных продуктов. И если молоко нравится далеко не всем, то от сладкого охлажденного мороженого не отказываются ни взрослые, ни дети. Этот десерт по праву считается одним из наиболее популярных по всему земному шару. Сегодня в «Сделано в Украине» мы расскажем о том, откуда на прилавках наших магазинов появляется мороженое.

До речі, Росія скуповує українське морозиво. За 5 місяців 2018 року Україна експортувала до РФ морозива на 1,6 млн доларів.У січні-травні 2018 року Україна експортувала 2,9 тис. тонн морозива та інших видів харчового льоду на загальну суму 6,3 млн доларів, – повідомляє 1NEWS.

При цьому основним імпортером українського морозива, за даними ДФС, є Росія. За 5 місяців 2018 року Україна експортувала до РФ морозива на 1,6 млн доларів.

Друге місце в списку найбільших країн-імпортерів українського морозива посідає Молдова, третє – Ізраїль. Протягом січня-травня 2018 року Україна поставила до Молдови та Ізраїлю морозива на 1,5 млн доларів. та 886 тис. доларів, інформує УНН.
Tags: зроблено в Україні, напитки, національний виробник, производство, смаколики
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments