Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Перевертні з українськими гаслами, авами воюють проти України за 30 сребреників. Пам’ятай, пильнуй!

Звертаю увагу українців: методички кремлівських ольгінців дуже часто співпадають або, навіть, ідентичні, з вкидами зрадофілітиків. І головне: тематичні атаки кремлівських віртуальних військ ведуться спільно (погоджуються з єдиним керівним центром) із зрадогнидами.

1000$ за фейк:


Їхня професія – троль. Аватарки цих людей в синьо-жовтих чи червоно-чорних кольорах. Хоча вони ненавидять Україну. Вони часто пишуть про політику в Україні, хоча самі знаходяться в Москві або Санкт-Петербурзі. Їхні слова чітко продумані, а стратегія роботи диктується Кремлем.
Українські журналісти часто фіксували вплив російських тролів на українців. Нагадаємо приклад: журналіст Лана Самохвалова шукала в Інтернеті розклад заходів до річниці Майдану. Але натрапила на цілу мережу доволі сумнівних патріотів України.«Дуже чітко, дуже ритмічно ці люди запрошували всіх прийти на Майдан, але мати при собі пляшки запалюючої суміші. І знести владу. Це було системне запрошення до насилля", – говорить Самохвалова. Один із лідерів подібних закликів виходить в Інтернет з Москви. Інший – з Петербургу. Це доказ того, що вони маніпулюють українцями.
Активістка Людмила Савчук працювала в троль-фабриці. За її словами, тільки в одному офісі переписували новини про Україну в "правильному дусі" та маніпулювали думкою українців в соцмережах понад 400 людей. Зарплата – $1000. Робочий день – до 12 годин. Експерти закликають українців бути обачними в соціальних мережах та не піддаватися на провокації. Кажуть, що насправді розпізнати тролів неважко. Треба перевірити про них інформацію за пошуком.Tags: атаки, вбросы, гибридные войны, гниди, зрадофилы, информационные враги, кремлевские технологии, кроты Лубянки, манипуляции, оборотни, соцсети, тролли-боты, фейки
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments