Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Вісім мільйонів квітів та 7 тисяч дерев: як засадять Київ цьогоріч. Добраніч, карателі!Цього року у Києві планується висадити понад 8 мільйонів квітів, майже 7 тисяч дерев та 47 тисяч кущів.

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час відкритої екскурсії до оранжереї зеленбуду Оболонського району, інформує прес-служба столичної адміністрації.

«Ми орієнтуємося на більш раціональні рішення, наприклад збільшення кількості багаторічних квітів у столиці та створення нових злакових клумб. Поступовий перехід від вирощування однорічників на багаторічники дозволить заощадити бюджетні кошти і створити нові оригінальні форми міського дизайну», – заявив Пантелеєв.

Він додав, що у 2018 році такі клумби були створені у кожному районі столиці – парку «Перемога», Голосіївський парку, парку «Наталка», сквері на вул. Гончара, Сирецькому парку тощо.

За словами посадовця, на сьогодні районні комунальні підприємства з утримання зелених насаджень мають на балансі 10 теплиць, загальною площею 1,6 га. "Квіти в теплицях садять у кілька етапів, за необхідності підсаджують нові. Також тут вирощуються квіти для створення виставок на Співочому полі", - зазначив він.

Пантелеєв розповів, що за останні три роки у теплично-парниковому господарстві на Оболоні проведений ремонт покрівлі та побутового приміщення, замінене бетонне покриття на фігурні елементи мощення; відремонтовані стелажі для квітів, проведено косметичний ремонт побутового приміщення.

Заступник голови КМДА запевнив, що поступово оновлюватимуться й інші теплично-парникові господарства.

Київ очолив рейтинг найдешевших для туристів європейських міст
Tags: Київ, деревья, дизайн, квіти, парки, растения, флора
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment