Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Миллионы от "маникюрш" и "кассиров": как барыга Тимошенко легализует свой преступный капитал

Вана святая! Это злые провокаторы подсунули Юлии Тимошенко миллионы гривен!!!!

«Ваш пакетик?»
- «Нет! – ответил Никанор Иванович страшным голосом,
- подбросили враги!
» ©Зубожілі українці жертвують на Юлію Володимирівну свої останні мільйони. За документами, діяльність "Батьківщини" та Юлії Тимошенко фінансують прості українці, пенсіонери, люди, що не мають вигляд багатіїв

Передвиборчу кампанію лідерки "Батьківщини" Юлії Тимошенко мільйонними внесками "спонсорують" охоронці, домогосподарки, касири супермаркетів і працівники автомийок. Про це йдеться в журналістському розслідуванні проекту "Наші гроші" від Bihus.info.

Так, у першому-другому кварталі торік на рахунки партії українці та невеличкі фірми перерахували близько 23 млн грн, а в третьому-четвертому кварталах (коли розпочалася активна передвиборча кампанія Тимошенко) – 130 мільйонів гривень.

У другому півріччі 2018-го року частину підозріло великих сум почали масово жертвувати лідерці "Батьківщини" мешканці невеликих міст і сіл. Дехто навіть по кілька разів.

У пошуках найбільших донорів партії журналісти-розслідувачі відвідали чотири області України. Однією з "благодійниць" на адресу Тимошенко виявилася касир супермаркету селища Завалля (Кіровоградська область), від імені якої було перераховано 1,5 млн грн. При цьому її сестра так само підтримала Тимошенко 1,5 мільйонами, а син сестри (працює охоронцем) – ще 1,2 млн грн.Ще майже півмільйона гривень Юлія Володимирівна отримала у жовтні торік від працівниці автомийки.

Подібні випадки траплялися й в інших регіонах України, де звичайні українці, пенсіонери, люди, що не виглядають багатіями, а також невеликі фірми з ознаками фіктивності перераховували на рахунки "Батьківщини" доволі чималі суми коштів – до 2 мільйонів гривень.

"Демократія, чесність, правосуддя (ведучий цитує одну із заяв Тимошенко - ред.)... До якого з цих слів можна застосувати банальну легалізацію мільйонів невідомого походження? Через людей, яких попросили або навіть не питали їх дозволу на використання їх персональних даних", – коментує автор розслідування Максим Опанасенко.При цьому журналісти проекту додають: Юлія Володимирівна "прогнозовано вчепилася" за попереднє розслідування щодо ймовірних розкрадань в оборонному секторі, аби "грати на пониження рейтингу найближчого конкурента" на виборах.

И немного на родном язеке Юлии Владимировны:

Как выяснили журналисты, жительница поселка Завалье (Кировоградская область) Наталья Зубарь, работающая кассиром в супермаркете, 3, 4, 5 и 16 октября перечислила «Батькивщине» по 149 тысяч гривен за раз, а через неделю добавила в партийную копилку еще 130 тысяч. В общей же сложности за полгода женщина «спонсировала» Тимошенко на 1,5 миллиона гривен. «Это не я, это моя племянница у меня карточку брала», - ответила на вопрос журналистов удивленная «миллионерша».

Еще полтора миллиона гривен перечислила «Батькивщине» сестра Натальи, Валентина Коречная. Кроме того, сын Валентины Владислав, ищущий сейчас работу охранником за 8 тысяч гривен в месяц, отдал любимой партии в общей сложности 1,2 миллиона гривен.

Среди других щедрых «жертвователей» оказались компания «Зерновые традиции Лопатина», записанная на методиста детского садика (2 млн грн.), сотрудница автомойки (460 тыс. грн.), две сумчанки, одна из которых, по признанию родственников, «зарабатывает копейки», а вторая является свидетелем Иеговы и «вообще не может в политику» (650 и 700 тыс. грн.), а также мастер маникюра из Кировоградской области, в 2017 году собиравшая деньги на лечение дочери (149 тыс. грн). Как рассказала последняя, в банк она ходила не одна, а с человеком из «Батькивщины», который ей когда-то «помог».

В свою очередь, Юлия Тимошенко заявила, что непонятно откуда взявшиеся деньги на партийных счетах могут быть провокацией СБУ.

«Может быть провокация Службы безопасности Украины. Вы знаете, что отсняты видеоматериалы, как на Контрактовой площади, когда у меня была встреча с киевлянами, на официальных служебных машинах Службы безопасности Украины привозили против меня плакаты… Еще раз хочу сказать: иногда за провокации платят большие деньги», - отреагировала лидер «Батькивщины».

И ведь правда, в последнее время проклятые провокаторы разгулялись по самое никуда: то Авакову грозятся на итальянские счета денег подкинуть, то вот Юлии Владимировне под видом доброхотных даров от малообеспеченных граждан бабки льют… Того гляди, скоро доллары в сортирную вентиляцию начнут подсовывать. Ни стыда ни совести у людей!


Tags: Батьківщина-Родіна, Тимошенко, аферы, журналистские расследования, зашквар, избирательная кампания, мошенники, отмыв денег, разоблачение, слив, теневые схемы
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments