Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Нафтогаз продолжает взыскания активов Газпрома за рубежом

НАК "Нафтогаз Украины" объявил о новых процессах по взысканию имущества Газпрома в нескольких странах в счет оплаты долга российской компании. Об этом сообщает Нафтогаз в Facebook."Ми вже отримали газ на суму 2,1 млрд дол. (из 4,63 млрд долл. - ред.). Решту стягуємо через процес примусового виконання у декількох юрисдикціях – Нідерландах, Великобританії, Швейцарії та США, а нещодавно і в Люксембурзі. Найближчим часом можливі процеси і в інших країнах. Міжнародна судова система некваплива, але певна.", - говорится в сообщении.

Также в компании заявили, что "хороші новини за іншим арбітражним процесом", пока не уточнив деталей.

"Сьогодні рік, як Стокгольмський арбітраж присудив нам перемогу у спорі з Газпромом.Наші арбітражні процеси з Газпромом у 2014-2018 - найбільші у світовій історії серед комерційних компаній за сумою претензій. Якби ми не пішли в суд або нам не вдалося відстояти свою позицію, ми могли б втратити $94,7 млрд, або 177 тис. грн в перерахунку на кожну українську родину.", - напомнили в Нафтогазе.

Как сообщалось, 28 февраля 2018 года Стокгольмский арбитраж удовлетворил требования Нафтогаза по транзитному контракту с Газпромом. По решению Стокгольмского арбитража, Нафтогаз добился компенсации на сумму 4,63 млрд долл. за недопоставку Газпромом объемов газа для транзита.


Tags: Газпром, Нафтогаз, Стокгольмский арбитраж, взыскание, долги, победы над россиянами
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments