Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Коломойський і Боголюбов активізувалися перед президентськими виборами

П’ять копійок: ФСБшні олігархи жадають реваншу. Бєня б’є копитами – це останній шанс для його банди повернутися в Україну для подальшого її грабунку. Зе, Йу, Ше - лише яйця у різних кошиках, а 1+1, 2+2, УНІАН, примітивний популізм та шаріковський електорат – засоби для реваншу. Битва не на жарт: або Україна зітре Бєню у тирсу, або Бєня всіх помножить на нуль.

Наразі судді залишили позовну заяву без руху.Колишні власники "Приватбанку" Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, а також компанія Triantal investments LTD оскаржили в суді націоналізацію фінансової установи.

Про це з посиланням на Єдиний реєстр судових рішень, інформує ZN.UA.

Зокрема, позивачі звернулися до Господарського суду Києва відносно визнання націоналізації банківської установи - недійсною. У своєму позові вони просять визнати недійсним договір купівлі-продажу акцій публічного акціонерного товариства "Приватбанк" в частинах, що стосуються прав та інтересів позивачів.

"При цьому зазначеного договору для належного дослідження і встановлення зазначених в позові обставин позивачі до матеріалів позовної заяви не додали", - йдеться у постанові суду.

Щоб зібрати потрібні докази, позивачам дали 10 днів. Поки ж судді залишили позовну заяву без руху.Як повідомлялося, в грудні 2018 року у Високому суді Лондона було винесено офіційне рішення у справі за позовом "Приватбанку" до його екс-власників. Тоді судді дозволили банку оскаржити рішення суду першої інстанції в питанні юрисдикції.

Суд визнав, що банк став жертвою масштабних шахрайському дій, але дійшов висновку, що не має юрисдикції для розгляду позову банку проти його колишніх акціонерів.

У грудні 2016 року "Приватбанк" перейшов у держвласність.У червні 2017 року Кабмін докапіталізувати банк на 38,5 млрд гривень на підставі пропозицій НБУ і висновку незалежного аудитора - компанії EY.

Нагадаємо, що раніше Апеляційний суд відхилив позов Коломойського до "Приватбанку".

Як повідомлялося, Коломойський в кінці 2017 року подав позов до Печерського райсуду Києва до "Приватбанку", НБУ і других відповідачів. Він зажадав визнати недостовірною і такою, що принижує його честь, гідність і ділову репутацію заяву екс-глави фінустанови Олександра Шлапака. Останній на прес-конференції заявив, що "всі 36 кредитів були підписані колишнім главою правління (на той момент Олександр Дубілет - ред.) із перевищенням повноважень".

Мова йде про кредити 36 компаніям на 133 мільярда гривень, виданих у жовтні-листопаді 2016 року. За рахунок цих коштів були погашені кредити 193 інших позичальників "Приватбанку".


Tags: Боголюбов, Коломойский, Приватбанк, группа «Приват», иски, мафия, олигархи, реванш, суды
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments