Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

На проплаченные акции в Одессу ехали ультрас "Динамо" (братки Суркисов)

Группой мужчин, ехавших для участия в проплаченных акциях в Одессе и задержанных на подъездах к городу, оказались ультрас "Динамо".

На проплаченные акции в Одессу ехали ультрас

Об этом сообщил в Facebook советник начальника Главного управления нацполиции в Одесской области Руслан Форостяк.

Он напомнил, что полиция Одесской области 26 февраля остановила при въезде в Одессу "группу непонятных парней, которые обоснованно подозревались в намерении совершить провокации".

"Як з'ясувалось, більшість з них це ультраси Динамо, одне з крил, серед яких, до речі, було семеро неповнолітніх", - отметил Форостяк.

Он добавил, что у этих лиц взяли письменные объяснения, изъяли спецсредства и травматическое оружие в рамках начатого досудебного следствия по признакам преступления, предусмотренного ч. 1 ст. 263 Уголовного кодекса Украины (незаконное обращение с оружием, боевыми припасами или взрывчатыми веществами).

"На декого з цих "туристів" було складено адміністративні протоколи за ознаками правопорушення передбаченого ст 185 прим 1 КУпАП (порушення порядку організації мирних зібрань, мітингів та демонстрацій)", - добавил он.

Форостяк также отметил, что поскольку "особи відмовились від попередніх намірів проводити дії пов'язані з порушенням громадської безпеки, то утримувати їх більше ніж 3 години у правоохоронців законних підстав вже не було, вони попрямували назад додому.".

По словам Форостяка, выяснилось, что визит, который они планировали, не имеет отношения к избирательному процессу и не связан с политикой.

"Крім того з правоохоронцями вийшла на контакт, та взяла на себе відповідальність за ці дії, як і вбачалось раніше, організація "Традиції та порядок". За словами керівника, вони усвідомили та визнають недопустимість таких дій та запевняють, що їхали тільки протестувати "проти корупціонерів", не знаючи, що в Одесі з візитом можновладці та офіційні делегації, а на сторожі закону та порядку такі пильні правоохоронці, тож на майбутнє будуть діяти виключно в межах та в спосіб передбачений Законом", - сообщил Форостяк.

Как сообщалось вчера, 26 февраля при въезде в Одессу полицейские остановили автобусы с мужчинами, которые ехали для участия в проплаченных акциях. Впоследствии одесские правоохранители выяснили, что к проплаченной акции с целью блокирования автомагистрали могут быть причастны дельцы от строительного бизнеса.
Tags: Одеса, Суркисы, ФК Динамо, Шатун, задержанные, поліція, предотвращение преступления, провокаторы, титушки, ультрас, фанаты
Subscribe

 • Інформаційна філія Кремля

  Хіба можна вважати проукраїнським президентом Зеленського, на пропагандистському телеканалі (1+1) якого під час російської агресії він пролобіював…

 • Кацапські вурдалаки

  Коли на вершині влади сидить ця сімейка совєцьких вурдалаків, я уявляю мільйоні виборців, в порожнині черепних коробок яких - хробаки замість…

 • Внутрішня окупація

  Цензура у Віслюка перевершила цензуру Януковоща! Проковтнемо це – завтра ЗЕбанда почне судити нас за твіти та вподобайки. ** Російські…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments