Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

На подступах к Одессе полиция задержала автобусы с вооруженной проплаченной титушней. Кто заказчик?

На подъездах к Одессе полицейские остановили автобусы с мужчинами, которые ехали для участия в проплаченных акциях в городе, выясняются их личности, намерения и заказчик провокаций.


Об этом сообщил в Facebook советник начальника Главного управления Национальной полиции в Одесской области Руслан Форостяк.

"В той час, коли в Одесі з візитом перебуває Президент країни, офіційна делегація на чолі з Послом США в Україні пані Марі Йованович, спецпредставник по Україні пан Курт Волкер, інші поважні особи, на морвокзалі стоїть ракетний есмінець Дональд Кук, знайшлись дегенерати що вирішили “пошатати трубу”, це зараз вже справа слідчих з’ясувати хто саме і з якою метою направив сьогодні до Одеси з Києва групу проплачених молодиків, що зовсім нещодавно так само були помітні в інших регіонах, де здійснювали незрозумілі провокації імітуючи протести праворадикальних сил під прапором якоїсь “Традиції та порядок”", - отметил он.

По словам Форостяка, "вся оця проплачена тітушня була тільки що зупинена ще на під’їздах до Одеси, де потрапила у засідку силовиків Поліція Одеської області на чолі з “Кривавим Іщем”".

Сейчас выясняются их личности, намерения и кто заказчик, добавил он.

Под Одессой полиция задержала автобусы с вооруженными "титушками" / Фото: Руслан Форостяк, Facebook

"А замовник, впевнений, також буде встановлений, головне щоб все суспільство, кожний знав хто це такі, і хто за ними стоїть, що це не друзі нашої держави то вже точно зрозуміло і як бачите стало очевидним ☝️", - отметил Форостяк.Кроме того, он обнародовал фотографии с задержанными мужчинами у автобусов, изъятым оружием, а также фото с объявлением о наборе участников для акции в Одессе (в частности, там указано, что оплата за участие в акции составляет 600 грн).

Ранее во вторник сообщалось, что полицейские проверяют информацию о вооруженных людях, которые двигаются в направлении Одессы.

На проплаченные акции в Одессу ехали ультрас "Динамо" (братки Суркисов)
Tags: Одеса, Шатун, задержание, поліція, предотвращение преступления, провокаторы, титушки
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments