Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Кроти Кремля у штабі Тимошенко верх цинізму. Своїми позовами Йуля прикриває масштабні схеми підкупу

Наявність представників Кремля і Путіна у виборчому штабі кандидата в президенти Юлії Тимошенко - це верх цинізму, заявив з трибуни Верховної Ради голова фракції Партії "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов."Викрито плани Кремля про спрямування основних ресурсів на втручання у виборчу кампанію в Україні. І за минулі три тижні українські правоохоронці знайшли дуже цікаві докази такого втручання. У виборчому штабі Юлії Тимошенко були виявлені куратори з Росії. Серед них – колишні довірені особи Жириновського та працівники штабу Путіна", - розповів Герасимов.

За його словами, про це стало відомо під час викриття українськими правоохоронними органами загальнонаціональної сітки з підкупу виборців, організованої партією "Батьківщина".

"44 обшуки виявили мережу у 13 областях, де планували скупити мільйони голосів. Платити збирались "чорним налом". Всі документальні підтвердження, відео- аудіо- і фотофіксація, безпосередньо готівка та інша неспростовна доказова база наразі вивчається слідчими", – підкреслив політик.

На його переконання, якщо у тих, хто заявляє про зловживання, злочини чи порушення, є докази та факти, вони терміново повинні бути передані до НАБУ, ДБР та військової прокуратури.

"Водночас, я хотів би нагадати, а що ж сьогодні найбільше муляє Путіну?! А муляє йому відроджена українська армія і відроджена українська оборонна промисловість. І одразу хочу сказати, що відновлена армія і оборонна промисловість були за президента України Петра Порошенка. А от розграбовувалася і розкрадалася українська армія, в тому числі, коли прем’єр-міністром була Юлія Володимирівна Тимошенко", – наголосив Артур Герасимов.

Депутат зазначив, якщо у когось є докази, то їх терміново необхідно передавати до правоохоронних органів. І при цьому цьому не забувати про вплив Росії на українські вибори.

"Я очікував де завгодно, але найти представників Кремля, Жириновського і Путіна у штабі однієї з кандидаток у президенти – це верх цинізму", – сказав на завершення Артур Герасимов.Лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко, подаючи позови проти президента Петра Порошенка, намагається відвернути увагу від мережі підкупу виборців, яку створили керівники її передвиборчих штабів, - підкреслив під час брифінгу у Верховній Раді народний депутат від БПП Артур Герасимов."Сьогодні, на цій погоджувальній раді, ми ще раз отримали підтвердження того, що всі волання і весь це галас відносно нібито, я підкреслюю нібито підкупу, який організовується нашою командою — це просто прикриття реально підкупу та створення мережі скупки голосів виборців, які створюються "Батьківщиною". Я вже наводив ці факти і ви можете їх знайти будь-де: під час обшуків знайшли всі документи, знайшли готівку. Нашу фракцію найбільше обурює, що дійсно куратором цих тіньових чи чорних штабів були не просто громадяни Росії, а люди, які працювали в штабах Жириновського та Путіна. Це повний цинізм", - заявив парламентарій.

Нагадаємо, Верховний суд розглянув лідерки "Батьківщини" Юлії Тимошенко до президента Петра Порошенка та відхилив апеляцію.

Раніше, Шостий апеляційний суд Києва відхилив позов лідерки партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко до кандидата у президенти та діючого очільника держави Петра Порошенка щодо незаконної агітації.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко вимагає від телеканалу "Прямий" спростувати інформацію про себе.

Читайте також: Зять Тимошенко сім разів за рік літав у Москву й спілкувався з емісарами Путіна: у Раді вимагають пояснення лідерки "Батьківщини".


Tags: Батьківщина-Родіна, Герасимов, Тимошенко, кроты Лубянки, обвинения, подкуп, разоблачение, фальсифікації, штабы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment