Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Джерела виховання головного медіа-кілера імперії Коломойського

Ali Tymbay
50 відтінків сєпара – джерела виховання головного медіа-кілера імперії Коломойського

https://tverezo.info/post/87215

Олександр Дубинський – колись талановитий економічний журналіст і головний на сьогодні медійний кілер імперії Ігоря Коломойського. Як відзначають колеги-репортери – він зарозуміла, егоцентрична, деспотична, самозакохана та хамовита людина, яка сприймає лише свою думку. До того ж Dubinsky.pro схильний до перебільшень, підтасовок фактів та вкрай жадібний до грошей. І хоча серед журналістів такий психотип зустрічається часто, цікаво, як формувалася особистість ведучого 1+1 media. Бо саме він нещодавно в черговий раз сумнівно прославився на всю країну, закликавши пустити газ під час форуму одного з кандидатів в президенти.
До кандидатів на цю посаду можна відноситися по-різному, проте що спонукало фрік-журналіста палко бажати отруїти декілька тисяч людей?
Психологи стверджують, що усі девіації поведінки закладаються у дитинстві. Батьківське виховання і секс – ось два наріжних камені будь-якої особистості.
Про секс у житті Дубинського нам майже нічого не відомо. Наші джерела натякали на деякі бридкі подробиці (йдеться не про панду), проте ми користуємося лише перевіреною інформацією.
А от про батька Олександра дещо відомо. Дубинський Анатолій Йосипович щасливо мешкає з дружиною в окупованому Донецьку. Люто ненавидить все українське, проте підтримує «руський мір» і особисто Володимира Путіна.

Кажуть, що діти за батьків не відповідають. Проте саме у поглядах батька криється той базис, те виховання на цінностях ксенофобії і ненависті до усього «нерусского», який дозволив сину написати наступний пост:


І саме це виховання зі стійким присмаком «русофілії» на генетичному рівні змушує телеведучого бурхливо підтримувати ще одного відомого пропагандиста, який свого часу переплутав дві найстаріші професії:

А може все ж таки справа у сексі?
Слава подібних персонажів – річ мінлива. Пригадайте іншого кілера з телеканалу 1+1 епохи президента Кучми Вячеслава Піховшека, який зник з ефірів на довгі роки. Коли історія з «темниками» набула розголосу, його перестали приймати у пристойному товаристві. Піховшек виплив на поверхню лише тепер, на медведчуківському каналі NEWSONE TV, коли нашим північним сусідам знову знадобилися його послуги.
До речі, історія вже його виховання та сексуального розвитку – тема для окремої публікації.


Tags: 1+1, Дубинский, Коломойский, дамбасяне, журнашлюхи, зрадофилы, информационные враги, медиабляди, пропагандоны, прорасеяне, проститутки
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments