Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Порошенку в США вручили нагороду "Міжнародний державний діяч"


Рада з питань світових справ Філадельфії (World Affairs Council of Philadelphia) вручила Президентові Петру Порошенку відзнаку «Міжнародний державний діяч», повідомляє Укрінформ.

«Президент Порошенко веде українську націю у боротьбі за незалежність і у її захисті ідеалів, які Америка сприймає як універсальні істини, і це попри спроби дестабілізації і пряме вторгнення», - заявив Крейг Снайдер, голова Ради з питань світових справ Філадельфії.

Він наголосив, шо український народ нині веде таку ж боротьбу, яку американці колись вели у Філадельфії - за національну незалежність та народний суверенітет.

«На знак визнання цієї життєво необхідної роботи Президента Порошенка та зусиль народу України, для мене особиста честь вручити йому відзнаку «Міжнародний державний діяч», - зазначив він.

Снайдер зазначив, що організація не надає цю нагороду за чітко визначеним графіком, а лише коли з`являється розуміння, що у конкретний час за особливого моменту робота певної особи задовольняє критерії хоробрості і бачення.

Вручення Президенту Петру Порошенку нагороди «Міжнародний державний діяч» у Філадельфії/Автор фото: Георгій Тихий, Укрінформ

У свою чергу Президент відзначив, що зворушений такою відзнакою і це велика честь як для нього, так і для української нації.

«Я вважаю це визнанням наших спільних зусиль, визнанням прогресу, який ми зробили як українська нація. Це – символ єдності та солідарності з Україною», - заявив він.

Порошенко повідомив присутнім, що кожен громадянин України надзвичайно цінує те, що Сполучені Штати залишаються пліч-о-пліч з Україною.

Президент України отримав в США відзнаку "Міжнародний державний діяч" / Фото: Михайло Палінчак

«Ми пишаємося тим, що маємо стабільну підтримку двох партій у Конгресі США, а також адміністрації США», - зазначив Президент України.

Рада з питань світових справ Філадельфії (World Affairs Council of Philadelphia) - неурядова організація, заснована 1862 року як патріотичне товариство на підтримку політики Авраама Лінкольна. Сьогодні це авторитетний клуб, у який входять найвидатніші представники бізнесу, освіти, релігії, культури, мистецтва у місті Філадельфія.
Tags: Порошенко, США, Филадельфия, политики
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments