Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

#Хто_вбив_Гандзюк? + Як Тимошенко цензуру будувала

Юлія Тимошенко заявила, що "влада встановила безумовну монополію над інформпростором". Хоча насправді владу на більшості каналів лають з ранку до ранку. А ось що таке справді спроба цензури: https://www.pravda.com.ua/news/2009/09/24/4203065/index.amp 24 вересня 2009

ЗАБОРОНЕНО УСЮ ПОГАНУ РЕКЛАМУ ПРО ТИМОШЕНКО

Печерський райсуд Києва заборонив поширення будь-якої недобросовісної реклами щодо діяльності прем’єра Юлії Тимошенко.
Про це йдеться в ухвалі суду, якою було задоволено позов ВО "Батьківщина" до громадянина Петра Підлубного.
"Заборонити Підлубному та іншим будь-яким фізичним та юридичним особам, незалежно від форми власності, розміщувати на білбордах, інших зовнішніх рекламних носіях, радіо та телебаченні, мережі інтернет, в електронних ЗМІ будь-яку недобросовісну рекламу відносно діяльності Тимошенко", - сказано в ухвалі.

Зокрема, заборонено розміщувати рекламні ролики, "що містять недобросовісну рекламу відносно діяльності Тимошенко, а також будь-яку іншу недобросовісну соціальну рекламу та оприлюднювати її в будь-який спосіб до розгляду спору по суті".
Ухвалу винесено за позовом "Батьківщини", яка у вересні 2009 року звернулася суду з позовом про визнання незаконними та протиправними дій Підлубного "щодо замовлення, виготовлення та розміщення недобросовісної реклами".
"Підставою стало замовлення та виготовлення відеоролика, що, на думку позивача, містить недостовірну інформацію щодо прем’єра Юлії Тимошенко", - сказано у документі.
У своїй заяві позивач ставив питання про заборону будь-яким фізичним і юридичним особам розміщувати та використовувати будь-яку недобросовісну рекламу відносно діяльності Тимошенко.
"Обґрунтування такої заяви зводиться до того, що реклама носить антисоціальний характер, дискредитує Тимошенко в очах суспільства та може призвести до підсилення соціальної напруги та інших негативних явищ", - сказано в документі.
За інформацією "Української правди", позов було ініційовано БЮТ саме з метою винесення заборонного рішення про антирекламу на адресу Тимошенко.
**************
#ХтоЗамовивКатюГандзюк
http://ibigdan.com/2019/02/19/xtozamovivkatyugandzyuk/
Эту схему надо распечатать и гвоздями прибивать к головам найемов и всяческих «активистов». Но бьюсь об заклад, что вскоре все они будут волать о политическом произволе, карательной системе и требовать всяческих поблажек «жертвам системы», которые изображены на этой схеме.

Олег Челахов

Tags: #ХтоЗамовивКатюГандзюк, Батьківщина-Родіна, Гандзюк, Тимошенко, архивы, политические убийства, судилище, цензура
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments