Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Українські військові успішно випробували радіокомплекс, що блокує всі види дронів (відео)

На Чернігівщині військові проводять випробування спеціального радіокомплексу українського виробництва для боротьби з безпілотними літальними апаратами.

На Чернігівщині випробували радіокомплекс, що блокує всі види дронів

Про це Укрінформу повідомив спецкор інформаційного агентства Міністерства оборони України Олександр Штупун.

"Для стеження за режимними об‘єктами та позиціями наших армійців у Збройних Силах України активно вивчають методи і засоби протидії безпілотним літальним апаратам. Один з них - спеціальний радіокомплекс української розробки. Апробацію новинка проходить на Чернігівщині", - сказав він.

За словами Штупуна, комплекс для боротьби з БПЛА та дронами цивільного та військового призначення виготовлений у формі стрілецької зброї. Він має направлену дію і блокує всі види дронів - перекриває сигнали телеметрії, GPS-навігації та управління. Зона гарантованого перекриття, в залежності від модифікації, складає від 1 до 6 км.

За інформацією прес-служби навчального центру "Десна", апробація новинки проходила на території цієї військової частини.


Tags: БПЛА, ЗСУ, Чернігівщина, беспилотники, блокировка, дроны, испытания, новинки, оборона, технології, українське військо
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments