Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Нарешті: Луценко доручив САП перевірити статки Тимошенко і звірити їх з декларацією

Генеральний прокурор Юрій Луценко направив до Спеціалізованої антикорупційної прокурорати заяву про ймовірний злочин лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури."14 лютого на ім’я генпрокурора надійшла заява про вчинення народним депутатом Юлією Тимошенко кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 368-2 (незаконне збагаченя - ред.) ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації - ред.) ККУ", - йдеться в повідомленні.

Оскільки розслідування злочинів, вчинених народними депутатами, віднесене до компетенції детективів Національного антикорупційного бюро, генпрокурор вирішив направити заяву про злочин до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, інформують в ГПУ.

"Беручи до уваги наведене, генеральним прокурором України прийнято рішення про скерування заяви про злочин до САП для організації її належного розгляду та прийняття рішення у визначений КПК України спосіб", - зазначили у відомстві.

Як повідомлялося, "Центр протидії корупції" 12 лютого направив генпрокурору заяву про вчинення злочину лідером "Батьківщини" Юлією Тимошенко.

Активісти зазначають, що у лютому 2018 року американська фірма “Two Paths LLС” найняла піар-компанію “Avenue Strategies Global LLC” представляти інтереси Юлії Тимошенко. Усього йшлося про виплату 390 тис. доларів у 2018 році піарнику, який також обслуговував президента США Дональда Трампа.

При цьому у деклараціях Тимошенко не вказано статків, що відповідають витратам у 390 тис. доларів. Відтак, незрозуміле походження грошей на послуги американських лобістів може свідчити про незаконне збагачення Тимошенко, вважають активісти.


Tags: Батьківщина-Родіна, ГПУ, Луценко, САП, Тимошенко, декларация о доходах, доходы, проверки
Subscribe

 • Взгляд Китая на экс-РФ

  К РФ имеют территориальные претензии (скрытые или явные) с десяток стран. Но, наибольший куш от будущего развала экс-РФ, разумеется, достанется…

 • Віслюк нещастя

  А, що, може, дійсно, відпустимо віслюка до своїх патронів і бізнес-патронів у Москву?🤔 Там багато об’єктів для техногенних катаклізмів😎 **…

 • Оцю інфографіку у кожну поштову скриню бидла.

  Під заголовком: ви проголосували, щоб годувати цих олігархів. А «боротьба з олігархами» Зеленського – це сеча в ваші очі.

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments