Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Баба Йуля без масовки-статистів зовсім без виборців виявляється. Лузерша.

Яке в неї 3-е місце? Максимум – п’яте.

На свій мітинг Тимошенко привезли масовку статистів: реакція соцмереж

Кандидат в президенти Юлія Тимошенко привезла в Дрогобич 30 автобусів масовки.


Вана там зустрічалась з місцевими мешканцями. Перед початком заходу в агітаційних наметах роздали пакунки. Транспорт з табличками "нерегулярні перевезення", які на мітинг звезли масовку, ховали у дворах. У деяких автобусах можна було побачити пакети з агітаційною продукцією штабу Тимошенко, повідомляє "Прямий".

Що з цього приводу думають користувачі соцмереж:

Джандубаєва Людмила іронізує, "мабуть люди організувались самі, склались грошима і замовили автобуси, щоб тільки доторкнутись до святої людини, побути поряд". У дописувачки також виникло декілька питань з цього приводу: скільки саме мешканців Дрогобича були присутніми на цьому шабаші, у яку суму обходиться подібний захід для людини, яка навіть власне житло не спромоглась заробити?

Інша користувачка Алла Шепіда розповіла, що така ж ситуація була в Стрию. "Це вже стандарт, який нічим не відрізняється", - зазначила вона.

Наступна дописувачка Оксана Бац питає, про яку чесну політику можна говорити?

"Як це вже набридло! Люди схаменіться закликала", - закликала Інна Фоксіменталь. "Сьогодні по 100 гривень заробите, а потім хліб по 20 гривень і комунальні по 5000 тисяч в місяць", - підкреслила жінка.


Tags: #Україні_потрібен_ПОРОХ, Батьківщина-Родіна, Тимошенко, бутафория, гниди, избирательная кампания, искусственное, лузеры, массовка, проплаченные митинги
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments