Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Получение Томоса об автокефалии ПЦУ в этом году внесут в учебники истории

В 2019 году будут печатать новые учебники истории Украины, в которые внесут получение Томоса об автокефалии ПЦУ. Об этом сообщили в пресс-службе Министерства образования и науки Украины на запрос "УНН", информирует РІСУ.


Томос об автокефалии Православной церкви Украины

"Історія незалежної України вивчається в 11-му класі, якраз в цьому році ми друкуватимемо ці підручники. Щойно ми отримали Томос про автокефалію УПЦ, я дала доручення внести відповідні зміни до програми з історії України. Вчора було останнє засідання робочої групи, і протягом декількох тижнів ми затвердимо нову редакцію програми для 11-го класу наказом Міносвіти. Автори підручників, які друкуватимуться цього року, муситимуть це врахувати", - сообщила министр образования и науки Украины Лилия Гриневич.

По ее словам, к апрелю будут предоставлены подробные методические рекомендации учителям истории, чтобы при изучении этого периода они обязательно осветили тему получения Томоса об автокефалии УПЦ.

Что касается внешнего независимого оценивания, то в сам тест эта тема войдет не ранее, чем через два года.

"Ми маємо непорушне правило, що у програму ЗНО вносяться зміни не пізніше, ніж за два роки до складання цього тестування. Тобто вже на початку 10-го класу випускники мають визначену програму ЗНО, за якою вони складатимуть тест. Отже, ми цьогоріч обов'язково внесемо зміни у програму ЗНО з історії, але чинними вони будуть лише для випускників, які закінчуватимуть 11-й клас у 2021 роціу", - рассказала Гриневич.
Tags: Гриневич, ПЦУ, Томос, автокефалия, история, освіта, учебники
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments