Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Пані Супрун закликала своїх прихильників не піддаватися на провокації під час суду

Відсторонена в.о. міністра МОЗ Уляна Супрун закликала своїх прихильників не піддаватися на провокації під час судового засідання в Окружному адміністративному суді Києва, що відбудеться в понеділок 11 лютого 2019 року.Про це у Facebook написала відсторонена в.о.міністра охорони здоров‘я України Уляна Супрун.

“Сьогодні о 14:00 разом з нашою командою будемо на засіданні в Окружному адміністративному суді Києва. Суд розглядатиме клопотання, яке подало Міністерство юстиції України від імені Уряду, щоб скасувати тимчасову заборону мені виконувати обов'язки міністра. Це можливість розблокувати роботу МОЗ”, - написала Супрун.

Вона закликала своїх прихильників, які планують мітинг біля Окружного адмінсуду, не піддаватися на імовірні провокації.

“Знаю, що на 13:00 під судом збираються люди на підтримку МОЗ та трансформації системи охорони здоров’я. Будь ласка, будьте дуже обережними і не піддавайтеся на провокації насильства чи агресії. Окружний адмінсуд Києва вже запланував на сьогодні брифінг о 15:00, де планує роз’яснити прийняте рішення по «Справі Супрун». Правники та громадські організації, які займаються судовою реформою, не пригадують такої активної комунікації з боку цього суду щодо своїх ухвал”, - наголосила Супрун.

Як повідомлялось, Окружний адміністративний суд Києва заборонив Супрун вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень глави МОЗ. Таке рішення ухвалено за позовом нардепа Ляшка, маріонетки мафії Ахмєтова Ігоря Мосійчука.У Кабінеті міністрів заявили, що оскаржуватимуть це рішення. Гройсман запевнив, що уряд продовжуватиме медичну реформу.
Tags: #антифейк, Минздрав, Супрун, заклики, призывы, провокации, просьба, суды
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment