Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Модернізація армії - пріоритет передвиборчої програми ПорошенкаПрезидент Петро Порошенко у передвиборчій програмі на другий президентський термін обіцяє, що зміцнення Збройних Сил України, модернізація та оснащення армії новітніми зразками зброї й військової техніки залишиться пріоритетом.

Про це йдеться в опублікованій на сайті ЦВК передвиборчій програмі Порошенка під назвою “Велика держава вільних і щасливих людей”. Документ доступний за посиланням у картці кандидата в президенти.

“Ми відродили армію, яка зупинила російського агресора і стримує його. Зміцнення Збройних Сил, їхня модернізація та оснащення новітніми зразками зброї та військової техніки залишиться нашим безумовним пріоритетом”, - запевнив Порошенко, додавши, що це, серед іншого, дає поштовх українській науці і промисловості.

Модернізація армії буде пріоритетом - передвиборча програма Порошенка

Також він наголосив, що буде завершено створення “щільної” системи протиракетної та протиповітряної оборони.

“На часі – докорінна модернізація українського флоту і повітряних сил”, - пише Порошенко як кандидат у Президенти на другий термін.

Окрім того, чинний Президент пообіцяв підняти рівень соціального забезпечення українських військовослужбовців, розширити підтримку родин учасників бойових дій.

Після перемоги на виборах Порошенко повертатиме Крим та Донбас і добиватиметься репарацій з РФ


Tags: ЗСУ, Порошенко, армия, атовці, выборы, избирательная кампания, модернизация, оборона, политические программы, предвыборные обещания, українське військо
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments