Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Після перемоги на виборах Порошенко повертатиме Крим та Донбас і добиватиметься репарацій з РФ

Чинний Президент Петро Порошенко у передвиборчій програмі запевняє, що Україна продовжуватиме напрям відновлення територіальної цілісності, повернення тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму політико-дипломатичним шляхом.


Передвиборча програма під назвою "Велика держава вільних і щасливих людей" опублікована на сторінці Порошенка як кандидата на посаду Президента на виборах 31 березня на сайті ЦВК.

"Ми продовжимо лінію на відновлення територіальної цілісності України, повернення окупованих територій Донецької та Луганської областей і Криму політико-дипломатичним шляхом, забезпечуючи єдність проукраїнської коаліції у світі, використовуючи інструмент санкцій та механізм міжнародної місії ООН на всій території окупованого Донбасум, - пише Порошенко як кандидат у Президенти на другий термін.

Крім того, він запевняє, що за репресії і знущання над українськими громадянами на окупованих територіях, за завдані збитки країна-окупант понесе відповідальність і змушена буде їх відшкодовувати через міжнародні правові механізми.

Також глава держави обіцяє й надалі робити усе можливе для повернення додому всіх українських громадян, які стали заручниками російського агресора – як у Росії, так і на окупованих нею територіях України.

Водночас Порошенко у програмі підкреслив, що мир – це повне відновлення територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України, а також це — беззаперечне визнання Москвою права українців "йти своїм шляхом".

Модернізація армії - пріоритет передвиборчої програми Порошенка
Tags: Донбас, Крым, ОРДЛо, Порошенко, возвращение, деоккупация, дипломатия, освобождение, повернення додому, политические программы, репарации
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments