Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Тисячі пролісків розквітли в дендропарку на Херсонщині

На території біосферного заповідника "Асканія-Нова" імені Фрідріха Фальц-Фейна, що на Херсонщині, розпочалося масове цвітіння пролісків.Як повідомляє видання "Новий день", первоцвіти в дендропарку помітив і сфотографував директор заповідника Віктор Гавриленко в перших числах лютого.

"У старій частині дендропарку, на площі в 29 гектарів, вже чимдуж цвітуть проліски. Та не окремими квітками, а цілими куртинами – тисячі рослин! На деревах жваво співають синички, а в цілинному степу жайворонки вже розбилися на пари й теж щосили співають, радуючи слух любителів природи", – сказано в повідомленні.

Видання зазначає, що тепла зима на Херсонщині супроводжується і справжніми температурними рекордами. За даними обласного Гідрометцентру, 4 лютого температура повітря в краї досягла 13,2 градусів Цельсія, що є максимумом за останні 70 років. І це вже другий температурний рекорд від початку року.

Тисячі пролісків розквітли в дендропарку на Херсонщині

"До того "небесна канцелярія" відзначилася 29 січня, коли повітря прогрілося до плюс 11,2 градусів! Судячи з тенденції, що намітилася, таких рекордів у цьому році нас чекає ще чимало", – прогнозує видання.
Варто зазначити, що Різдво в заповіднику також ознаменувалося цвітінням відразу декількох видів рослин. На початку січня в дендропарку розквітли кущі жасмину й жимолость запашна.
Tags: Асканія-Нова, Херсонщина, аномалии, заповідники, зима, квіти, красиво, парки, природа, растения, тепло, флора
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments