Українка виграла першу в історії країни медаль Чемпіонату світу зі сноуборду

Аннамарі Данча – срібний призер у гігантському слаломі.

Аннамарі Данча виграла першу в історії України медаль на ЧС зі сноуборду

Українська сноубордистка Аннамарі Данча - срібна призерка Чемпіонату світу зі сноуборду в дисципліні гігантський слалом, повідомляє Sport Arena.

На Чемпіонаті світу в Парк-Сіті (США) 28-річна українка пройшла кваліфікацію, виграла в 1/8 фіналу, чвертьфіналі та півфіналі. Вона програла лише в фіналі Джулі Зогг (Швейцарія) і отримала срібну нагороду.

Для Аннамарі Данчі - це найкращий результат в кар’єрі. Вона ніколи не фінішувала вище 15-го місця в паралельному слаломі на чемпіонатах світу. А її найкращим результатом в будь-яких дисциплінах було 6-те місце на цьому ж чемпіонаті світу.

Нагадаємо, Аннамарі Данча в понеділок, 4 лютого, встановила найкращий результат України на світових першостях, фінішувавши 6-ю в паралельному гігантському слаломі. Сьогодні вона покращила свій рекорд та здобула першу медаль для України.
Tags: Чемпіонат світу, женщины, зимние виды, лыжный спорт, медали, перемоги, серебро, спорт, українці