Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Хто головні противники і хто підтримав У. Супрун. В.о. міністра МОЗ повертається з відрядження у США

Головна трійка людей, яких не влаштовували зміни в системі охорони здоров'я при Уляні Супрун, – це Тетяна Бахтеєва (група Ахмєтова), Микола Азаров та Віктор Медведчук.

Експерт назвав головних противників Уляни Супрун

Про це у прямому ефірі одного з телеканалів розповів голова правління громадської організації "Пацієнти України" Дмитро Шерембей.

За його словами, два з половиною роки корумпована стара система опиралась діям та реформам Супрун та її команди. Однак за рік вона довела, що зміни можливі і система може працювати чисто, за законами, вона може орієнтуватися на пацієнтів та допомагати їм.

"2019 – це рік такого собі фіналу реформи, чого і не хотіли допустити старі гравці системи охорони здоров'я. Мотив дуже простий – зберегти корумповану систему, яка була майже протягом усього часу незалежності. І цей мотив легко прочитати, якщо ми візьмемо головних фігурантів, які виступають проти Уляни Супрун. Це страшні прізвища: Бахтєєва, Азаров, Медведчук. Останній офіційно на своїй сторінці опублікував, що Уляну Супрун треба зняти, а реформу зупинити. Це, по суті, всі ті люди, які керували країною за Януковича і отримували великий дохід з корумпованих схем. Це основна трійка людей, які завжди виступали проти Уляни Супрун", - наголосив Шерембей.

Як повідомлялося, Окружний адміністративний суд м. Києва частково задовольнив заяву народного депутата від партії Ляшка (маріонетка олігарха Ахмєтова) Ігоря Мосійчука суд та заборонив доктору Уляні Супрун вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров’я.
*****
Нагадаю, міністр юстиції України Павло Петренко заявив про необхідність оскаржити рішення Окружного адмінсуду Києва про заборону Уляні Супрун виконувати обов'язки глави МОЗ. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Абсурдні, безвідповідальні рішення українських судів не зможуть заборонити Уляні виконувати обов'язки Міністра охорони здоров'я. Рішення Окружного адмінсуду Києва буде терміново оскаржено", - заявив Петренко.


*****
Конгрес українців Канади занепокоєний відстороненням в.о. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун. Про це заявили у прес-службі КУКу.

“КУК стурбований вчорашнім рішенням Окружного адміністративного суду України, яким Уляні Супрун було заборонено виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я України”, - наголосили в Конгресі.

В діаспорній організації закликали Україну не спинятися на шляху реформ.

“Ми визнаємо суттєві досягнення міністерства охорони здоров’я України та заохочуємо Україну продовжувати рухатися шляхом реформ, що демонструє робота в.о. Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, яку не слід політизувати”, - зазначили в КУК.
*****
Світовий Конґрес Українців (СКУ) і Світова спільнота Спілки Української Молоді (CYM Global) висловили підтримку діяльності в.о. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун. Про це йдеться на сторінках СКУ та CYM Global у Facebook.

«Висловлюємо стурбованість із черговим наступом на процес втілення реформ в Україні із спробою звільнити виконуючого обов'язки Міністра охорони здоров'я д-ра Уляну Супрун. Здійснення реформ - це шлях до кращого майбунього. Заохочуємо українців усього світу приєднатися до підтримки значної праці #Ulana Suprun Уляни Супрун та Міністерства охорони здоров'я України», - зазначається на сторінці СКУ у Facebook.

У свою чергу, у CYM Global також підтримали реформаторську діяльність Уляни Супрун.

«Світова спільнота Спілки Української Молоді підтримує діяльність Уляни Супрун на посту очільника Міністерства охорони здоров’я України. Вважаємо, що реформи, які впроваджує в життя вона та її команда, мають на меті суттєво поліпшити роботу вітчизняної медичної галузі та сприяють подоланню тих недоліків і проблем, які залишилися у спадок від радянської системи охорони здоров’я. Віримо, що пані Уляна та її однодумці й надалі жертовно, а головно – ефективно працюватимуть в цьому напрямку, долаючи перепони на своєму шляху», - йдеться на сторінці CYM Global у Facebook.
*****
Тимчасово відсторонена від в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун повертається з відрядження у США. Про це Укрінформу повідомили у прес-службі МОЗ.

"Уляна Супрун сьогодні повертається в Україну зі свого планового відрядження у США", - поінформували у МОЗ. Водночас Супрун у Facebook написала, що відрядження скасоване у зв’язку з ухвалою судді Каракашьяна.

“Сьогодні повертаюсь в Україну з відрядження у США, яке було скасоване у зв’язку з ухвалою судді Каракашьяна. Мусимо у найкоротші строки відновити роботу Міністерства”, - йдеться у повідомленні.


Tags: #ulana, Азаров, Бахтеєва, КУК, Минздрав, Минюст, Мосийчук, Петренко, Супрун, мафия, медицина, поддержка, реванш, реформы, сопротивление, суды
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments