Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Про Вовика-прокладку и электоральных гупиков

АЛЕ ДАЛІ ФІГНІ БУДЕ ЗНАЧНО БІЛЬШЕ
http://populizm.org.ua/2019/02/01/21293/

Скажіть, як, ну як так можна, щоб країна повелась на Зеленського?! Притомні (на перший погляд) люди на повному серйозі говорять:
– Та нічого не зміниться, ну хоч насміємося!
Насміємось, блін. Веселуха країні потрібна, розумієте?

– От прийде Зеленський і буде порядок, – каже мені юристка за освітою, яка працює в державній структурі.
– Який порядок? – питаю. – Як в кіно, чи що?
– Ну, хоча б такий, як в кіно.


Інша знайома, доросла і серйозна, гаряче розповідає:
– Він інший – ти що, не розумієш?! Він бізнес з нуля створив. У нього все чесно зароблене. Він вміє. І в Україні зуміє!
– Що зуміє?
– Все! Він новий, не те, що оці всі. Тільки крадуть.
– Дивись, – намагаюсь спокійно розповісти, – новий, так. А от чи інший? Бізнес в Росії є? Є. Фірми зареєстровані в оффшорах, які дозволяють не платити податки в Україні, є? Є. Так в чому інший? В тому, що не був в політиці? Не був – і ти уяви не маєш, що може бути, правда ж?

Не чує. Очі горять. Вова їй подобається. Просто подобається – кльовий чувак, розумієте?

Немає слів, звісно. Те, що команда Зеленського і він сам називає «програмою» – це купа банальних лозунгів, написаних або по приколу, або з бодуна. Обіцянки референдуму в ситуації, коли у нас НЕМАЄ закону про референдум. Патякання про те, що «народ всё будет решать» – це як? Які механізми?
Можу побитися об заклад, що ви не побачите зустрічей вживу з людьми кандидата Зеленського. Тому що він розповідає приблизно так, як відповідав на питання журналіста радіо Свободи про свої оффшори. Тому що людина розважається і грає в чужу гру.
Висунення таких кандидатів – це тримання виборців за лохів і маргінес.

Але далі фігні буде значно більше. Зеленський і Ліга сміху, Зеленський і 95 квартал, Зеленський і Розсміши коміка, Зеленський і реаліті-шоу Зеленського-кандидата… А в березні стартує черговий сезон Слуги народу. Я можу собі лише уявити, якої відвертої хрєні туди понапихають сценаристи.
Тільки не треба паралелей з Рейганом – погугліть біографію Рейгана, як мінімум.
І не треба про ісландського Йон Гнарра – це про місто і про країну з більш пристойною ситуацією, аніж у нас. І про систему стримань і противаг.
Коломойський, звісно, геніальний тролль. Не дотягує до рівня Березовського, але дуже старається. І якщо ми не вмикнемо мозок, то у нього все може вийти цього разу.
Тому ті, хто повторює мантру про «нового Зелінського» – повідомляйте про себе активніше. Це ускладнює, звісно, процес лікування. Зате спрощує процес постановки діагнозу.
І спробуйте пошукати відповіді на прості питання: а що пропонує кандидат Зеленський? От що конкретно? В якій країні ми прокинемося? Куди рухатимемося далі? Хто буде міністром оборони? А міністром закордонних справ? А Генеральним прокурором? А Головою Служби безпеки України? Саме на ці посади, за згодою з ВР, Президент подає і призначає службовців.
І не забувайте: якщо в телевізорі щодня показувати дресированого собаку, то через три місяці ми всі оберемо його куди завгодно і ким завгодно.
Zoya Kazanzhy

Тарас Чорновіл
Психологічний портрет потенційного виборця Зеленського (не тих, хто перед соціологами подуркував, а тих, хто насправді) в одній сцені з далекого минулого (одні кажуть, що анекдот, інші клянуться, що самі чули). Отже, початок 80-их. Діалог внука зі своєю совєтською бабушкою:

- Бабуль, сегодня по телевизору "Какие наши годы" показывают. Хороший фильм, патриотический. Смотреть будешь?
- Да ты что, внучёночек! Там же эта падла фашистская Мюллер-Броневой снимается. Да его скотину за все преступления расстрелять должны были, а он, падла, в кино в роли коммуниста снимается".

От тільки то була совкова бабушка з 20 століття, а тут молодняк з 21-го. Хоча, чому дивуватися. Ми ж, коли говоримо про молоде покоління, кого собі уявляємо? Такого узагальненого айтішника чи молодого менеджера, який освіту десь за кордоном здобуває, знає кілька мов, шукає для себе перспектив у Європі чи в європейській Україні. Ще така молода людина мала б бути учасником Євромайдану, борцем за цінності вільного світу.

А в країні живуть пару мільйонів людей у віці до 25 років (основа тих, хто висловлюються за Зеленського), які не бажають чомусь новому вчитися, поганенько допрацьовують на депресивних напівживих підприємствах, ненавидять усіх, хто став успішним, а при тому ще й частенько бухають, колються, крадуть, провалюють один одному черепи...

Це я вже дуже згустив фарби. Але тих, кому усякі там цінності до одного місця, а головна "духовна пожива" - це малоруський гумор та всілякі шоу й серіали в стилі Плюсів, дуже багато. "Втрачене покоління" сьогодні більш локалізоване, але нікуди не зникло. От тільки одна річ подуркувати перед інтерв'юером, а зовсім інша - піти й за отаке проголосувати.Вовік - малорос

Tags: Зеленский, гниди, зрадофилы, кандидаты, марионетки, пятая колонна, совок, толпа, шариковы, электорат
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments