Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Яценюк не братиме участі у виборах заради єдиного національного президента. Мужик і Респект!

Ось вам позиція не популіста-тимчасовника, а мудрого політика державотворця:

З'їзд партії "Народний фронт"/ Фото: Мінченко Геннадій, Укрінформ

Лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк оголосив, що не братиме участі у президентських виборах 31 березня 2019 року, але має намір привести свою партію до перемоги на парламентських виборах восени. Про це Яценюк заявив під час з'їзду партії "Народний фронт" у суботу.

"Я знаю позицію партії щодо необхідності брати участь у виборах президента, і я дякую вам за вашу щиру і відверту позицію. Я довго думав про це. Це не просте рішення. І це рішення не можна приймати з точки зору емоцій чи політичної кон'юнктури. Внаслідок масованої дискредитаційної кампанії, просто відвертої брехні, коли брехали кожному з вас, коли брехали 22% виборців "Народного фронту", коли брехали всьому українському народу, - сьогодні немає достатньої висоти, щоб виграти вибори Президента України в 2019 році. Я реаліст. І буде безвідповідально, щоб у таких умовах привнести розпорошеність і невизначеність для проукраїнської національної частини людей, які хочуть змін в країні. Я прийняв рішення, що ми повинні боротися за нову Верховну Раду України, за перемогу на парламентських виборах і за формування нового уряду України. В це я вірю і я знаю, що ми це зробимо", - наголосив Яценюк.

Під час промови Яценюк також підкреслив, що основне завдання Президента - подальша відбудова Збройних Сил України, оборони і безпеки країни, відновлення територіальної цілісності та вступ України до НАТО. Місія Президента, за словами Яценюка, - "зробити Україну великою".

Арсеній Яценюк також розкритикував більшість кандидатів у президенти. Він назвав їхні обіцянки "навіть не популізмом, а новим більшовизмом". Яценюк зазначив, що практично жоден з кандидатів не прочитав Конституцію, і "взагалі не усвідомлює своєї міри відповідальності перед Україною" і перед тією високою посадою, на яку вони йдуть. Також Яценюк звинуватив кандидатів у брехні виборцям і наданні обіцянок зробити те, що не входить у повноваження Президента.
Tags: "Народний фронт", Яценюк, партии, позиция, политики, съезды
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 26 comments