Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Сири, вина, медовуха. У Вінниці вирує "зубожілий" ярмарок "Ukraine Kraft"

У Вінниці розпочалась Всеукраїнська виставка-ярмарок "Ukraine Kraft", на якій вітчизняні крафтові виробники представили свою продукцію.Про це Укрінформу повідомив організатор виставки – директор компанії «ТОП ФЕСТ Україна» Олег Безсмертний.

«Мета проведення таких виставок – познайомити українців, зокрема, вінничан, з крафтовою продукцією, просування крафтовоих брендів. Щоб люди могли скуштувати, скажімо, ексклюзивні сири вітчизняних виробників, які неможливо купити у супермаркетах. Робимо акцент на популяризації високоякісної продукції вітчизняних виробників, щоб люди про них знали і звикали до культури споживання найкращого, що пропонується на ринку», – розповів Безсмертний.

Сири, вина, медовуха. У Вінниці відкрився ярмарок

За його словами, участь у виставці беруть виробники крафтової продукції з 10 регіонів країни, здебільшого з центральних та західних областей. Вони представляють крафтові сири, вина, медовуху, солодощі, каву, чай тощо.

Відвідувачі виставки мають нагоду продегустувати представлену продукцію, а за бажанням – придбати її. Триватиме "Ukraine Kraft" три дні – з п’ятниці по неділю – в експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати.


Tags: виноградарство, виставки, зроблено в Україні, крафтове, кулинария, національний виробник, продукты, смачно, сыры, фестивалі, ярмарок
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment